Huawei ogłosił premierę nowego flagowca. P30 pokażą światu w Paryżu

Huawei P30 będzie miał premierę w Paryżu. Już 26 marca.
Huawei P30 będzie miał premierę w Paryżu. Już 26 marca. Fot. Instagram.com/Huawei
Huawei P30 to jedna z dwóch najbardziej oczekiwanych premier smartfonów zaplanowanych na początek 2019 roku. Miesiąc po premierze Samsunga S10 to Huawei przedstawi w Paryżu swój najnowszy model flagowy.


Paryż, wieża Eiffla, katedra Notre Dame i... Huawei P30. To właśnie 26 marca w stolicy Francji – mieście miłości i wspaniałych zabytków – Huawei zaplanował premierę swojego najnowszego smartfona z najwyższej półki. Nie przypadkowo wspomniałem o zabytkach, bowiem P30 na pewno będzie fantastycznym narzędziem do fotografowania – jak to zwykle ze sprzętem od Huawei bywa.Plotki mówią o 10-krotnym zoomie optycznym, który świetnie sprawdzi się nie tylko na imprezie, ale właśnie podczas fotografowania detali architektonicznych Paryża. Choć premiera P30 odbędzie się miesiąc po S10 Samsunga, wiele wskazuje na to, że warto będzie na ten smartfon jeszcze tę chwilę poczekać.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki