"Zimna Wojna" bez Oscara, lecz oni i tak wyszli z gali zwycięsko. Wiemy, ile Kot i Kulig zarobią za nowe role

"Zimna wojna" nie dostała Oscara, lecz Tomasz Kot i Joanna Kulig i tak niezwykle zyskają na dotychczasowym sukcesie filmu.
"Zimna wojna" nie dostała Oscara, lecz Tomasz Kot i Joanna Kulig i tak niezwykle zyskają na dotychczasowym sukcesie filmu. Fot. Instagram / Opus Film
W oscarowym starciu z meksykańską "Romą" polska "Zimna Wojna" poniosła porażkę. Nie oznacza to jednak, że największe gwiazdy filmu – Joanna Kulig, Borys Szyc i Tomasz Kot – wrócą do Polski na tarczy. Agnieszka Holland zdradziła, ile zarobią za swoje nowe role.


91. ceremonia rozdania Oscarów odbyła się bez większych niespodzianek. Choć nad Wisłą do ostatnich chwil ściskaliśmy kciuki za sukces "Zimnej Wojny", złote statuetki w kluczowych kategoriach przypadły w udziale "Romie" Alfonso Cuarona, jak wielu przewidywało.Mimo przegranej na gali, która odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek, gwiazdy filmu Pawła Pawlikowskiego – Joanna Kulig, Tomasz Kot i Borys Szyc – i tak wygrały swoje Hollywood.

–Joanna Kulig, z tego co wiem, ma już kilka ciekawych propozycji. Tomasz Kot wiem, że dostał poważną propozycję. Natomiast Borys Szyc chyba też, ale on jest najbardziej przebojowy, to sobie poradzi – zdradziła po gali Agnieszka Holland, którą cytuje "Super Express".Hollywodzkie propozycje to obok filmowego prestiżu także wysokie zarobki. Jak policzył tabloid Joanna Kulig za jeden dzień na planie amerykańskiej produkcji zarobi ok. 7 tys. dol. (blisko 28 tys. zł). Tomasz Kot może liczyć na minimum 5 tys. dolarów (20 tys. zł), a Borys Szyc na jakieś 4 tys. dolarów (16 tys. zł).

Nie mogła opuścić Oscarów
Do ostatnich godzin przed rozpoczęciem 91. ceremonii wręczenia Oscarów spekulowano o tym, czy na rozdaniu nagród pojawi się Joanna Kulig. Filmowa Zula bardzo niedawno urodziła, dlatego zastanawiano się, czy będzie w stanie pojawić się tego wieczoru w Hollywood. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane wraz z opublikowaniem przez Kulig zdjęć z przygotowań do oscarowej gali.Swoją, obfitującą w zdjęcia z supergwiazdami instarelację, udostępnił Borys Szyc. Polski aktor na wspólnych selfie z m.in. Emmą Stone, Alfonso Cuaronem czy Bradleyem Cooperem wyglądał na bardzo rozentuzjazmowanego.


Źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
INN:Poland 0 0Sieć 5G to nie tylko szybszy Netflix. To również ochrona amazońskich lasów deszczowych
0 0To nie będą tanie święta. Polacy w tym roku będą musieli wydać krocie
Diverse 0 0Na pewno masz w szafie ubrania z ich logo. Teraz będą w nich jeździć uczestnicy Rajdu Dakar
INN:Poland 0 014 prostych sposobów na bardziej ekologiczne życie. Od tego warto zacząć

TYLKO W NATEMAT

0 0Nie możesz pojąć, dlaczego PiS stawia na Pawłowicz i Piotrowicza? Eliza Michalik ma teorię
0 0"Znów muszę bronić Polski". Patryk Jaki w swoim żywiole, sprawdziliśmy jego aktywność w PE
0 0Prof. Jerzy Bralczyk ocenił pierwsze posiedzenia nowego Sejmu
0 0"Kaczyński jest wam wdzięczny". Posłowie Lewicy wsparli PiS w ważnym głosowaniu
0 0Wielka niespodzianka w ostatnim sezonie "Wikingów". Pojawi się w nim mocny, polski akcent
0 0Ważył 900 gramów i... uratował życie swojego brata. Lekarze nazwali to cudem
Cinergia 0 0Reżyser “Pokoju” i aktor z “Matriksa” przyjadą do Łodzi. Rusza festiwal Cinergia
Volvo 0 0Ten samochód to fenomen. Wielu próbowało zrobić podobny, udało się tylko jednej marce