Ed Sheeran jako rozkoszny rudzielec w klipie do piosenki Bocelliego. Spójrzcie na jego "dziarki"!

Ed Sheeran jako rozkoszny malec w najnowszym klipie do piosenki Andrei Bocelliego.
Ed Sheeran jako rozkoszny malec w najnowszym klipie do piosenki Andrei Bocelliego. Kadr z kanału YouTube Andrea Bocelli
Ceremonia ślubna w pięknym pałacu gdzieś na uboczu, a wśród weselników takie tuzy jak Andrea Bocelli i Ed Sheeran. Tyle że w zmniejszonej i o wiele młodszej wersji. Trzeba przyznać, że dzieci, które wcieliły się w piosenkarzy, wyglądają przesłodko.


Słynny włoski tenor plus rudzielec, który w ostatnich latach stał się jedną z największych gwiazd światowego popu i temat stary jak świat – miłość. "Ja tylko kocham Cię" – tak w polskim tłumaczeniu brzmi tytuł wspólnej piosenki Andrei Bocelliego i Eda Sheerana.

Zwrotki należą do Bocelliego, który wprowadza podniosły klimat swoim rzewnym, romantycznym głosem. W dalszej części piosenki do włoskiego tenora dołącza wokal Sheerana i jego delikatne przeciągnięcia po strunach gitary akustycznej.Do "Amo Soltanto Te" został również nakręcony teledysk, w którym role weselników odegrały dzieci. Trzeba przyznać, że wytatuowany rudzielec, grający małego Sheerana jest po prostu rozkoszny.

Nad Wisłą kochają Eda
Miłość polskich fanów do Eda Sheerana jest przeogromna, co łatwo dostrzec chociażby na liście bestsellerów OLiS 2018 roku ("Divide" Sheerana to jedna z dwóch płyt zagranicznych artystów, która znalazła się w pierwszej dwudziestce).Co lepsze, to uczucie odwzajemnione – w końcu wszyscy wiemy, że Ed Sheeran spędzał ostatnie chwile przedmałżeńskiej wolności na wieczorze kawalerskim w Zamku Rajsko na Dolnym Śląsku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...