Netflix zmienia ceny abonamentu w Polsce. Wiemy o ile wzrośnie koszt każdego pakietu

Netflix w Polsce będzie droższy?
Netflix w Polsce będzie droższy? Zrzut ekranu z Neflix.com
Popularna na całym świecie platforma streamingowa podnosi ceny swoich pakietów. Rozpoczęła oczywiście od swojej macierzy, czyli Stanów Zjednoczonych. Kiedy podwyżka dotrze do Polski? Tego Netflix oficjalnie nie podaje. Wiadomo natomiast od użytkowników, że testy nowych cenników już ruszyły.


Do tej pory nowi użytkownicy Netflixa mieli do wyboru trzy pakiety. Podstawowy w cenie 32 zł miesięcznie, w którym użytkownik mógł oglądać treści na jednym telewizorze, komputerze lub urządzeniu mobilnym w standardowej jakości.

Drugi, za 42 zł miesięcznie dotyczył treści w jakości HD oglądanych na dwóch telewizorach, komputerach lub urządzeniach przenośnych jednocześnie. Ostatni, najbardziej okazały pakiet za 52 zł miesięcznie dotyczy transmisji w HD, Ultra HD na czterech urządzeniach jednocześnie.

Okazuje się, że taki stan rzeczy w Polsce może się zmienić, o czym informują nowi użytkownicy Netflixa, którzy nie mają dostępu do starego cennika. To część testów platformy, która chce sprawdzić zachowanie nowych klientów. Stąd pakiet podstawowy dla nich kosztuje 39 złotych, pakiet standard – 52 zł, a premium – 65 zł.
Przypomnijmy, że w 2017 roku Netflix wprowadził już zmiany w swoim cenniku w Stanach Zjednoczonych. Być może podwyżki w Polsce to tylko mrzonki. A może to tylko kwestia czasu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców

DADHERO

0 0Osiem rzeczy, których nauczyła mnie 11-letnia córka
0 0Czemu to trwało tyle lat?! W końcu ktoś stworzył adidasy, w których można chodzić całą zimę
0 07 rzeczy, które sprawiają, że Kaczyński ma ból głowy po wyborach. Nie będzie świętowania
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię