Jury pozostanie w pomniejszonym składzie. Michał Malitowski nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

W tej edycji, jury będzie w pomniejszonym składzie.
W tej edycji, jury będzie w pomniejszonym składzie. Fot. instagram.com/tanieczgwiazdami
Wraz z początkiem marca ruszyła w Polsacie kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Wielu fanów tego programu zaniepokoiła nieobecność jednego z jurorów – Michała Malitowskiego. Tancerz wydał właśnie oświadczenie w tej sprawie.


W roli prowadzących program, podobnie jak w kilku poprzednich edycjach, występują Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Z kolei w jury możemy zobaczyć Iwonę Pavlovic, Andrzeja Grabowskiego oraz Olę Jordan. Jednak jedno krzesło za stołem pozostaje puste. Wielu fanów programu natychmiast zauważyło nieobecność jurora Michała Malitowskiego, który w programie gości od 2014 r. Okazuje się, że jest ona spowodowana jego kontuzją.

"Przekazujemy Wam oświadczenie Michała Malitowskiego. Niestety nie dołączy do nas w tej edycji. Ale przesyłamy mu najszczersze życzenia powrotu do zdrowia" – napisali prowadzący instagramowy profil "TzG".

"Drodzy Przyjaciele! Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii" – napisał Michał Malitowski w krótkim oświadczeniu."Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie. Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność Tańca z Gwiazdami [...] Do zobaczenia niebawem! Wasz Michał" – dodał.

Po dwóch odcinkach, z programem pożegnały się już dwie pary: modelka Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski oraz menedżerka Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy.[/b] Prezydent nie będzie zadowolony

Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy. Prezydent nie będzie zadowolony

Anna RydekAnna Rydek

W chwili, gdy pierwszy szok wywołany dokumentem braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zaczyna mijać, czas włączyć racjonalne myślenie i poszukać odpowiedzi na pytanie: kim jest i jak działa pedofil? Do odpowiedzi posłuży mi doświadczenie własne, jako ofiary pedofila, oraz ludzi, których spotkałam w toku swojego procesu terapeutycznego. Który to proces – dodam, prawdopodobnie nigdy się tak naprawdę nie skończy, a w każdym razie nie zlikwiduje całkowicie objawów i nie cofnie...

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. [b]Zełenski rozważa referendum ws. Rosji

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. Zełenski rozważa referendum ws. Rosji