Kim jest Michał Cessanis? Po słowach Pawła Rabieja znów zrobiło się o nim głośno

Partner Pawła Rabieja jest dziennikarzem i podróżnikiem.
Partner Pawła Rabieja jest dziennikarzem i podróżnikiem. Fot. facebook.com/michalces
Ostatnio znów zrobiło się głośno o Pawle Rabieju i jego orientacji seksualnej. Wszystko przez wypowiedź wiceprezydenta stolicy, który głośno powiedział o wprowadzeniu w Polsce małżeństw jednopłciowych. Przy takiej okazji od razu wraca pytanie o partnera Pawła Rabieja, Michała Cessenisa.


Obecny wiceprezydent Warszawy pokazał swojego partnera rok temu, co mediom plotkarskim i tabloidom dało sporą pożywkę do prześledzenia życia obu panów. Teraz zainteresowanie wróciło z powodu słów Rabieja o wprowadzeniu małżeństw homoseksualnych w Polsce i adopcji przez nie dzieci.

Michał Cessanis jest dziennikarzem podróżniczy. Pełni funkcję redaktora naczelnego portalu "Na Walizkach" oraz zastępcy redaktora naczelnego magazynu "National Geographic". W przeszłości związany był z dziennikiem "Rzeczpospolita"," Ekspresem Ilustrowanym" i "Życiem Warszawy".

Przez pięć lat był też ekspertem podróżniczym w programie śniadaniowym w TVP2. Jednak po publikacji wspólnego zdjęcia z Pawłem Rabiejem, telewizja narodowa zakończyła z nim współpracę. Obecnie, dziennikarz współpracuje z redakcją "Dzień dobry TVN". Jak sam mówi, był już niemal w każdym zakątków świata, a do odwiedzenia, została mu jedynie Antarktyda.


Co ciekawe, Michał Cessanis jest z wykształcenia... muzykoterapeutą. Ukończył bowiem studia na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
#SkuteczniePosprzatane 0 0Znamy wyniki akcji #SkuteczniePosprzatane. Organizatorzy przygotowali ogromną niespodziankę
NSC 0 0National Sales Congress po raz trzeci na Narodowym. Motyw przewodni ma wiele wspólnego ze sportem
0 0Poważne oskarżenia Edyty Górniak. Wyjaśniła, czym były "podziękowania" Cleo
0 0Youtuber z kolegą nagrał jak jedzie 300 km/h i udawał, że to nie w Polsce. Szybko go namierzono
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy