Kim jest Marta Linkiewicz? Zasłynęła seksem w autokarze, powalczy z Godlewską na Fame MMA3

Marta Linkiewicz stała się znana w mediach społecznościowych po tym jak zamieściła wulgarną relacje z upojnej nocy z członkami rapowej grupy Rae Sremmurd w 2015 r.
Marta Linkiewicz stała się znana w mediach społecznościowych po tym jak zamieściła wulgarną relacje z upojnej nocy z członkami rapowej grupy Rae Sremmurd w 2015 r. Fot. Instagram / linkimaster
– Jedyne co potrafisz, to ciągnąć p**łę. Z tego słyniesz – to jeden z cytatów z konferencji przed Fame MMA3, największą galą sztuk walki dla "youtuberów" i "influencerów". W ringu zmierzą się w weekend patocelebrytyki Monika Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz. A cytat pochodzi z jednego z dialogów obu pań. Dialogów, które ogląda w sieci po kilkaset tysięcy internautów.


Walka Linkiewicz z Godlewską w łódzkiej Atlas Arenie – pierwsze w historii Fame MMA starcie kobiet – budzi wielkie i niezdrowe emocje. Dwie konferencje prasowe nie pozostawiają wątpliwości, o jakie emocje chodzi: szykuje się patowydarzenie roku. Na pierwszej z obu stron poleciały wyzwiska (będziesz ciągnąć p**ę) i szklanki, na drugiej w ruch poszła kaszanka, także mająca odnosić się do kwestii brania w usta.


Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej nie trzeba przedstawiać stałym bywalcom mediów społecznościowych. Za to 22-letnia Linkiewicz dla wielu jest wciąż postacią anonimową. Jej konto na Instagramie @linkimaster śledzi jednak pół miliona osób. Dla porównania: to sporo więcej niż Taco Hemingwaya (367 tys.)
Seks z Rae Sremmurd
Linkiewicz sama siebie nazywa patostreamerką. I ma na to poważny argument: jej zasięgi zaczęły pączkować dzięki wpisowi na Snapchacie z 2015 roku. Pochwaliła się wtedy seksem ze znanymi raperami z grupy Rae Sremmurd, którzy zagrali koncert w warszawskiej Proximie.
– Wczoraj zdarzyła się pewna sytuacja po wyjściu z klubu Proxima. Ja i Zuzia, totalnie naj***ne podeszłyśmy pod autokar Rae Sremmurd – relacjonowała Linkiewicz.

– Dla beki mówiłyśmy pewne sprośne rzeczy do ochroniarza, więc nazwał nas prostytutkami i kazał odejść. Ludzie zaczęli do nas krzyczeć, że jednak mamy wejść do tego autokaru, więc tam weszłyśmy. Po wejściu ochroniarza kazał nam się rozebrać, musiałyśmy zostać w samej bieliźnie – opisywała.


– Noc była zaj***, jesteśmy całe poobijane, mam mnóstwo siniaków. Obczajcie sobie moich nowych znajomych na Facebooku, to nie ściema– chwaliła się.

– Po upojnych paru godzinach wyszłyśmy z autokaru. Ludzie bili nam brawo i nas nagrywali. Jestem z siebie dumna – spuentowała. Tak zaczęła się jedna z najbardziej odpychających karier w polskich social mediach.Od tamtego czasu stara się podtrzymać aurę wokół siebie. Na Instagram wrzuca nagie zdjęcia spod prysznica, pośladki w wielu ujęciach. Chwali się wątpliwej jakości tatuażami pokrywającymi uda. Odnoszą się do tego, z czego jest najbardziej znana. Wrzuca relacje z imprezowego życia, łącznie z zażywaniem narkotyków.

Jak twierdzi, ograniczyła imprezy i fast foody. – Odkąd ćwiczę, zdrowo się odżywiam. Zwracam uwagę na to, co pakuję do buzi. Zmieniła mi się sylwetka. czuję się teraz jak taka bomba witaminowa – powiedziała.

Jedno jest pewne: czy to się komuś podoba, czy nie, jeszcze będzie o niej głośno. Nie tylko z okazji Fame MMA3.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"