Dobre wieści z Siedlec. Stan zdrowia zaatakowanego nożem byłego prezydenta poprawił się

Wojciech Kudelski ciągle jest w szpitalu.
Wojciech Kudelski ciągle jest w szpitalu. Fot. Facebook.com/w.kudelski
Jak informują lekarze z siedleckiego szpitala, stan zdrowia Wojciecha Kudelskiego jest w tej chwili stabilny, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zaatakowany przez nożownika były prezydent Siedlec nie jest jednak w stanie jeszcze samodzielnie się poruszać.


Dyrektor ds. medycznych z Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach Mariusz Mioduski zdradził, że pacjent czuje się od rana znacznie lepiej, a jego stan jest stabilny. Dodał również, że były prezydent jest na razie przytomny i został przeniesiony na oddział chirurgiczny. Lekarze zapowiedzieli też, że nie wykluczają możliwości przesłuchania w szpitalu pacjenta przez prokuraturę.

Przypomnijmy, że Wojciech Kudelski został zaatakowany w bramie swojego domu w poniedziałek rano. Do ataku doszło, gdy samorządowiec wracał z porannej mszy świętej. 38-letniego Dejana Apastatiego S., który ranił byłego prezydenta nożem w brzuch, zatrzymała już policja. Jak zapowiadał szef MSWiA Joachim Brudziński, napastnik ma usłyszeć we wtorek zarzuty.

Kudelski pełnił funkcję prezydenta Siedlec do zeszłego roku, zaś obecnie jest radnym sejmiku województwa mazowieckiego z ramienia PiS.

Źródło: TVN 24, Onet.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...