"Mateusz sam w Nowym Jorku". Premier na Twitterze chwali się wyprawą do USA

Mateusz Morawiecki samotny na zdjęciu w Nowym Jorku.
Mateusz Morawiecki samotny na zdjęciu w Nowym Jorku. Fot. Twitter.com / @PremierRP
Mateusz Morawiecki rozpoczyna swoją wizytę w Nowym Jorku. Zapewne towarzyszy mu tam większa świata. Jednak po zdjęciu, które pojawiło się na profilu KPRM na Twitterze, można wysnuć wniosek, że szef rządu jest w amerykańskim mieście nieco osamotniony. Słynne popkulturowe skojarzenie nasuwa się więc samo.


We wtorek Mateusz Morawiecki rozpoczął dwudniową wizytę w Stanach Zjednoczonych. W swoim terminarzu miał m.in. udział w premierze filmu promującego Polskę "Poland: The Royal Tour" w Lyric Opera w Chicago.

Tymczasem, na profilu KPRM opublikowano już zdjęcie z Nowego Jorku. Widać na nim zmierzającego w kierunku obiektywu premiera Morawieckiego, ale uwagę przykuwa jeden szczegół. Na fotografii premier jest zupełnie sam, w otoczeniu przytłaczających wielkością drapaczy chmur.Skojarzenia z jednym z epizodów kultowej serii komediowej Chrisa Columbusa nasunęły się wręcz automatycznie. "Kevin sam w Nowym Yorku" – brzmią pierwsze komentarze. "Jakiś taki samotny i zagubiony" – dodała jedna z zatroskanych o premiera użytkowniczek Twittera.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...