Skandal na Litwie podczas losowania piłkarskich drużyn. "To losowanie czy film dla dorosłych"?

Tegoroczne losowanie wzbudziło na Litwie wiele kontrowersji
Tegoroczne losowanie wzbudziło na Litwie wiele kontrowersji Fot. Screen z YouTube/ Rokas Burokas
Co mogło pójść źle w losowaniu zespołów piłkarskich, które powalczą o Puchar Litwy? Okazuje się, że wszystko. Pomysł z zamknięciem ubranej w krótki top i jeszcze krótsze szorty kobiety w komorze wentylacyjnej wcale się Litwinom nie spodobał.


Litwini na pewno długo nie zapomną losowania I i II tury Pucharu Litwy. Było ono bowiem, delikatnie mówiąc, kontrowersyjne. Do tego stopnia, że wideo zostało już kilka godzin później usunięte ze strony Litewskiego Związku Piłki Nożnej na Facebooku.

Co się stało? Losowanie prowadził prezenter i skąpo ubrana hostessa. Kobieta znajdowała się w kabinie z wentylatorem i musiała łapać latające wokół niej karteczki z nazwami drużyn. Co więcej kamera znajdowała się w dole kabiny i pokazywała hostessę od dołu.

Po losowaniu wybuchł skandal, a internauci nie zostawili na nim suchej nitki. – Osoby śledzące to, co się działo, zastanawiały się, czy to losowanie czy fragmenty filmu dla dorosłych – powiedziała w rozmowie z jednym z litewskich portali dziennikarka Dovile Seduikyte.Całą sprawę skomentował prezes Litewskiego Związku Piłki Nożnej Edgar Stankevicius. – Pomysł użycia komory wiatrowej był dobry. Nie toleruję natomiast wyboru dziewczyny. Sądzę, że jej strój był zawstydzający – powiedział. Poinformował również, że za organizację losowania odpowiadały trzy kobiety i dwoje mężczyzn.


To nie jedyny skandal związany z tegorocznym losowaniem na Litwie. Okazało się, że nazwy dwóch drużyn zostały połączone w jedno i całą procedurę trzeba było powtórzyć.

źródło: Sport.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...