Życzenia Beaty Szydło przebiły wielkanocny spot premiera. Wszystko przez jeden drobiazg

Wicepremier Beata Szydło nagrała swoje życzenia na Wielkanoc i też zawarła w nich przesłanie polityczne...
Wicepremier Beata Szydło nagrała swoje życzenia na Wielkanoc i też zawarła w nich przesłanie polityczne... Fot. Twitter.com / @BeataSzydlo
Jeszcze nie ucichła dyskusja na temat wielkanocnego spotu wyborczego Mateusza Morawieckiego, a już rozgorzała kolejna – dotycząca życzeń w wykonaniu Beaty Szydło. Zdegradowana do roli wicepremiera była szefowa rządu postanowiła chyba przyćmić występ następcy i zadbała o pewien kuriozalny szczegół, dzięki któremu wszyscy o niej mówią.


– Życzę, żeby święta Wielkiej Nocy były dla was radosne, szczęśliwe i zdrowe – stwierdza wicepremier Beata Szydło na nagraniu opublikowanym na Twitterze. Polityczka PiS postanowiła nagrać życzenia podobnie, jak zrobił to premier Mateusz Morawiecki. On wyprodukował de facto spot wyborczy, a jego zastępczyni coś takiego:Jak pewnie zauważyliście, to nie treść życzeń Beatu Szydło staje się hitem internetu. Chodzi o to, co dostrzegli spostrzegawczy widzowie. Za wicepremier widać bowiem coś na kształt... ołtarzyka z jej politycznymi pamiątkami. W centralnym miejscu wisi oprawiony w ramkę plakat promujący program Rodzina 500+. Na komentarze nie trzeba było długo czekać. "Czy ja dobrze widzę na obrazku za plecami tej pani 500+? Toż to przekaz podprogowy. W życzeniach świątecznych. Nieładnie, Pani Beato, ale to nie jest zaskoczenie"; "A w tle obrazek... powinien być rodzinny lecz.... ładniejszy 500+" – czytamy w komentarzach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki