Smutny los psów z komedii "Tylko mnie kochaj". Maciej Zakościelny apeluje o pomoc

Jeden z psów z filmu "Tylko mnie kochaj". Maciej Zakościelny i Julia Wróblewska zaapelowali o pomoc dla zwierzaków z kultowej komedii.
Jeden z psów z filmu "Tylko mnie kochaj". Maciej Zakościelny i Julia Wróblewska zaapelowali o pomoc dla zwierzaków z kultowej komedii. Fot. Instagram.com / Julia Wróblewska
Pamiętacie komedię romantyczną "Tylko mnie kochaj"? W kultowej już polskiej produkcji widzowie mogą zobaczyć m.in. dwa małe labradory. Po latach, na przykry los tych zwierzaków zwrócił uwagę Maciej Zakościelny, jeden z głównych aktorów występujących w filmie.


"Na pewno pamiętacie Fado, psa rasy Labrador który wraz ze swoją towarzyszką Roxy (naprzemiennie) wystąpili z nami w filmie 'Tylko Mnie Kochaj'. Wtedy urocze szczeniaki dziś 15 i 14 letnie dorosłe lecz bardzo schorowane psy" – napisał na Facebooku Maciej Zakościelny.

Aktor podkreślił, że cała sprawa jet dla niego smutna, ale nie chciał wdawać się w szczegóły. "Celowo też nie zamieszczam tu zdjęć pokazujących w jakim obecnie są stanie. Jak można było tak strasznie zaniedbać te wspaniałe psy" – zastanawiał się.

Zakościelny przekazał również, że na razie psy są w tymczasowym domu pod Lublinem, ale nie wiadomo, czy zostaną tam na stałe. W pomoc zwierzakom włączyła się fundacja Cane Corso Rescue Poland, która na Facebooku utworzyła wydarzenie z prośbą o pomoc psom z "Tylko mnie kochaj".

"Psiaki miały dom kiedyś, później go straciły, po drodze trafił się kolejny dom gdzie ktoś zamiast o nie zadbać kompletnie je zapuścił" – czytamy w opisie akcji, gdzie podano również numer konta, na który można przelewać pieniądze. Potrzebne są choćby drobne kwoty, by pokryć koszty zabiegów weterynaryjnych.

Na los Fado i Roxi zwróciła uwagę także Julia Wróblewska. Aktorka jest znana widzom, którzy oglądali kultową komedię.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

KRAJOBRAZ PO WYBORACH

WYNIKI, ANALIZY, KOMENTARZE