Coraz więcej dowodów na istnienie taśm. Ujawniono nowe fakty ws. seksafery na Podkarpaciu

"Rzeczpospolita" dowodzi, że sekstaśmy w aferze z Podkarpacia naprawdę istnieją.
"Rzeczpospolita" dowodzi, że sekstaśmy w aferze z Podkarpacia naprawdę istnieją. Fot. 123RF
Są taśmy czy ich nie było? W sprawie seksafery na Podkarpaciu, w którą rzekomo są zamieszani prominentni politycy, nie ma prostych odpowiedzi na trudne pytania. Nowe dowody wskazują na to, że taśmy jednak istnieją i obecnie są na Ukrainie. Tymczasem Kancelaria Prezydenta rzuciła nowe światło na kwestię polskiego obywatelstwa braci R. stojących za aferą.


Taśmy, które rzekomo nagrywali bracia Jewgienij i Aleksiej R. w jednej z agencji towarzyskich na Podkarpaciu, są niczym Yeti. Wiele się o nich mówi, wszyscy wiedzą, co ma niby na nich być, a nikt ich nie widział. Prokuratura twierdzi nawet, że taśmy nie istnieją, są jedynie wymysłem mediów i byłego agenta CBA Wojciecha J. Dziennik "Rzeczpospolita" we wtorkowym wydaniu dowodzi, że taśmy jednak istnieją.

Jak podaje gazeta, o tym, że kamery były ukryte w niektórych pokojach, informowali już w 2015 roku podczas śledztwa kelnerzy, prostytutki, a nawet właściciele agencji. Wtedy nikt się tymi doniesieniami nie przejął. Dopiero gdy dzięki byłemu agentowi CBA Wojciechowi J. sprawa wypłynęła na jaw, zaczęto zastanawiać się, gdzie są taśmy z tymi nagraniami.

Wojciech J, dowodzi, że wszystkie 4 tysiące nagrań zostały zdeponowane na Ukrainie. Stanowić mogą narzędzie szantażu, bowiem z usług prostytutek rzekomo korzystali prominentni politycy. Według niektórych doniesień zamieszany jest w aferę nawet marszałek Sejmu Marek Kuchciński. On sam twierdzi, że to element brudnej gry politycznej i jest niewinny.


W poniedziałek dziennikarze "Rzeczpospolitej" postawili jeszcze jedno ważne pytanie. Wiadomym jest, że bracia R. uzyskali polskie obywatelstwo. Kancelaria Prezydenta początkowo w ogóle nie komentowała tej sprawy. Po poniedziałkowym wydaniu dziennika pojawiła się jednak informacja, że obywatelstwo dostał tylko jeden z braci i nie zostało przyznane ani przed prezydenta Dudę, ani przez Kaczyńskiego. Więcej szczegółów nie kancelaria nie podała.

źródło: rp.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka