"Maks walczy o zdrowie". Syn Dominiki Tajner jest w ciężkim stanie, matka wydała oświadczenie

Stan Maksa Tajnera jest określany jako ciężki.
Stan Maksa Tajnera jest określany jako ciężki. Fot. Instagram / Dominika Tajner
Syn Dominiki Tajner Maksymilian trafił do szpitala w stanie ciężkim. Matka chłopca wydała specjalne oświadczenie, w którym m.in. podziękowała za słowa wsparcia w trudnej chwili.


"Jednocześnie prosimy, szczególnie media o uszanowanie trudnego dla wszystkich czasu. Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko, co możliwe, żeby uzdrowić Maksia i wszystkie dzieci, które tego potrzebują. To cudowni ludzie, dlatego proszę raz jeszcze, żeby nie snuć krzywdzących teorii" – czytamy w dalszej części oświadczenia.Nieznany jest powód, z którego chłopiec został hospitalizowany. Wiadomo jedynie, że 13-latek stracił przytomność i niezwłocznie trafił pod opiekę lekarzy jednego z warszawskich szpitali.

Trudny czas Dominiki Tajner
Ostatnie miesiące nie były dla niej łatwe. Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" jest w trakcie rozwodu z Michałem Wiśniewskim. Konflikt między córką Apoloniusza Tajnera a piosenkarzem jest na tyle ostry, że kobieta postanowiła wyeliminować ze swojego życia wszystkie pamiątki po wokaliście Ich Troje. Usunęła nawet tatuaż z jego imieniem, który nosiła na prawym przedramieniu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...