Nie udało mu się wjechać na prom. Polak próbował przemycić siedmiu uchodźców... w chłodni

Holenderska policja zatrzymała Polaka, który próbował przewieźć w chłodni siedmiu uchodźców z Kuwejtu.
Holenderska policja zatrzymała Polaka, który próbował przewieźć w chłodni siedmiu uchodźców z Kuwejtu. Fot. Facebook / Koninklijke Marechaussee
Pies tropiący holenderskiej żandarmerii wyczuł ludzi przewożonych na pace samochodu-chłodni prowadzonego przez Polaka. Mieszkaniec Psar w woj. śląskim został aresztowany pod zarzutem przemytu ludzi.


Do zatrzymania doszło w mieście Hoek van Holland w pobliżu Rotterdamu. Aresztowania dokonała Koninklijke Marechaussee. Samochód-chłodnia prowadzony przez 45-letniego Polaka próbował wjechać na prom płynący z Niderlandów do Wielkiej Brytanii.Siedmiu mężczyzn, których przewoził Polak, pochodzą z Kuwejtu. Są w różnym wieku – od 20 do 50 lat.

Ponieważ nie było jasne, jak długo mężczyźni przebywali w niskiej temperaturze, wezwano pogotowie ratunkowe. 45-latek usłyszał zarzuty przemytu ludzi. Żandarmeria prowadzi śledztwo w tej sprawie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".