Owsiak "dał czadu" podczas gali "Gazety Wyborczej". "Niech je...nie tymi domami na Srebrnej"

Jerzy Owsiak zawładnął sceną na gali "Gazety Wyborczej".
Jerzy Owsiak zawładnął sceną na gali "Gazety Wyborczej". Fot. Maciek Jaźwiecki / Agencja Gazeta
Jerzy Owsiak został laureatem nagrody specjalnej redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej". Szef WOŚP dosłownie zawładnął sceną podczas swoich podziekowań za wyróżnienie. Nie obyło sie bez jego osobistych wspomnień związanych z gazetą i nawiązań do tegorocznego finału orkiestry.


Jerzy Owsiak był z pewnością jednym z najbardziej porywających mówców podczas gali urodzinowej "Gazety Wyborczej". Został laureatem nagrody specjalnej redaktora naczelnego. A najbardziej rozgrzał atmosferę, kiedy wspomniał o ostatnim procesie z posłanką PiS Krystyną Pawłowicz.

Zażartował, że nie mógł zrozumieć listu z wyrokiem sądu. Stwierdził, że "skoro (Pawłowicz - red.) nie wyleciała w kosmos, to znaczy, że jest niewinny". Jednak wśród żartów Jerzy Owsiak zaapelował też do wszystkich nieco poważniej. – Nie wysyłajcie nikogo w kosmos, bardzo was proszę – mówił.

Na koniec szef WOŚP mówił o wartościach jak jedność i solidarność. Nawoływał, żeby Polacy nie dzielili się, tylko działali wspólnie, tak jak podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Niech na tej Srebrnej je...nie dwoma domami, ale naszymi, wspólnymi. To przecież ładne skrzyżowanie jest – żartował Owsiak.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki