Tu obejrzysz film Tomasza Sekielskiego o pedofilii wśród księży. Jest dostępny za darmo

Premiera filmu Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" 11 maja w sobotę o godz. 14.30.
Premiera filmu Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" 11 maja w sobotę o godz. 14.30. Fot. Facebook / Tomasz Sekielski.
Tylko nie mów nikomu – to głośny film Tomasza Sekielskiego o pedofilii wśród księży, który każdy może za darmo obejrzeć w internecie na kanale dziennikarza na YouTube. Zapowiadany od wielu miesięcy, miał po raz kolejny zwrócić uwagę na bulwersujący proceder wśród duchownych. Wcześniej ogólnarodowa dyskusja na ten temat odbyła się przy okazji pokazu filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego.


Film Tomasza Sekielskiego można obejrzeć tutaj: Premiera filmu Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" odbyła się w sobotę 11 maja o godz. 14.30 na YouTube. Materiał zawiera historie dziewięciu księży-pedofilów. Wśród nich jest zmarły niedawno w wieku 79 lat ks. Franciszek Cybula – kapelan prezydenta Lecha Wałęsy.

O pracy nad filmem Tomasz Sekielski opowiedział dziennikarzowi naTemat Tomaszowi Ławnickiemu. Na pytanie, czy podniósł rękę na Kościół, odpowiedział tak: – Nie, podniosłem rękę na przestępców, którzy przebrali się w sutanny.

W "Tylko nie mów nikomu" wystąpił były duchowny, prof. Stanisław Obirek. W rozmowie z Anną Dryjańską stwierdził, że jest ostrożnym pesymistą, jeśli chodzi o zmianę postępowania księży w Polsce pod wpływem filmu Tomasza Sekielskiego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...