Wojewódzki zabrał głos w sprawie filmu Sekielskiego. Użył mocnego porównania

Kuba Wojewódzki zabrał głos w sprawie filmu braci Sekielskich Tylko nie mów nikomu
Kuba Wojewódzki zabrał głos w sprawie filmu braci Sekielskich Tylko nie mów nikomu Fot. Instagram / niewinniczarodzieje
Kuba Wojewódzki także wypowiedział się o "Tylko nie mów nikomu". Publicysta zwięźle wyłuszczył swoje poglądy na sprawę, czym wywołał gorącą dyskusję. Jego fani podzielili się na dwie grupy.


"Nie zmieściło się w 'Polityce'" – zaczał Wojewódzki, nawiązując do swojej stałej rubryki w tygodniku. A następnie skomentował to, co spędza sen z powiek dużej części Polaków, czyli temat pedofilii wśród księży.

Gwiazdor TVN odniósł się do dalszych planów Tomasza Sekielskiego, wśród których jest między innymi wydanie książki. Publikacja być rozszerzeniem wątków poruszonych w dokumencie "Tylko nie mów nikomu". "Czekamy. Każdy kraj ma własną mafię. U nas mafia ma własny kraj" – podsumował Wojewódzki.
Opinie były różne. Jedni zapewniali, że przeczytają lekturę. "Czekam. Na pewno kupię. Miejmy nadzieję, że to ostatnie mafii podrygi"; "W samo sedno"; "Kubo, trudno się z Tobą nie zgodzić" – komentowano

Inni jednak polemizowali. "Może warto by również napisać książkę i nakręcić film o pedofilii , zboczeniach w show-biznesie, kulturze, w polityce i w mediach" – to jeden z głosów, które można odczytywać jako przesyt tematyką ostatnich dni.

W ostatnich dniach głośno jest także o wymianie zdań pomiędzy katolickim publicystą Szymonem Hołownią a pisarką Manuelą Gretkowską. Kontrowersyjna autorka odpowiedziała na post Hołowni w tonie, że Kościoła w Polsce nie da się uratować. Publicysta w odpowiedzi wytknął Gretkowskiej myślenie w kategoriach odpowiedzialności zbiorowej.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...