Falzmann wraca do Polski. TVP znalazła nowego korespondenta w USA

Zuzannę Falzmann zastąpi Rafał Stańczyk.
Zuzannę Falzmann zastąpi Rafał Stańczyk. Fot. Twitter/zuzannafalzmann
Zuzanna Falzmann nie będzie już korespondentką Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych. Dziennikarkę, po 11 latach pracy za oceanem, zastąpi niedługo reporter Rafał Stańczyk – podaje serwis Wirtualne Media.


Falzmann pracuje w Waszyngtonie dla TVP od prawie trzech lat. Wcześniej była korespondentką Polsat. Dziennikarka współpracowała również z TV4, TVN oraz Naszą TV.

Jak dowiedziały się nieoficjalnie Wirtualne Media, Zuzanna Falzmann wraca do Polski z powodów osobistych. – Wkrótce wzmocni warszawską redakcję Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Jednak na razie nie zdradzamy, w jakiej roli widzowie będą mogli ją zobaczyć – poinformował portal wicedyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Paweł Gajewski.

Dziennikarka zamieściła na Twitterze wpis, w którym napisała: "Po 11 latach pracy w USA czas wracać do domu". W poście dodała również pożegnalny filmik, w którym pokazała m.in. swoje zdjęcie z aktorem Tomem Hanksem.

W Waszyngtonie zastąpi reporterkę Rafał Stańczyk, który jest związany ze stacją od około 10 lat. Dziennikarz relacjonował m.in. konflikty w Egipcie, Sudanie Południowym i Afganistanie. Prowadził też program studyjny "Wojsko polskie" na kanale TVP 1.

źródło: Wirtualne Media
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"