Giertych spytał "dlaczego kłamca jest prezesem TVP". Dziennikarz stacji przypadkiem wkopał Kurskiego

Dziennikarz TVP nieumyślnie wkopał swojego szefa.
Dziennikarz TVP nieumyślnie wkopał swojego szefa. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Dziennikarz TVP Jacek Łęski próbował przeprowadzić wywiad ze słynnym mecenasem, jednak przypadkowo pogrążył Jacka Kurskiego. Roman Giertych podzielił się tą historią w mediach społecznościowych.


Na pytanie Giertycha o to, "dlaczego kłamca jest prezesem TVP
, będący w emocjach Łęski odpowiedział: "dlatego, że go powołali". Słynny mecenas wykorzystał historię rodem z sitcomu, żeby jeszcze trochę ponabijać się z Jacka Kurskiego w mediach społecznościowych. Oberwało się również Jackowi Łęskiemu."Drogi Jacku! Oj nie mają do Ciebie szacunku twoi 'dziennikarze'. Przesyłam Ci nagranie jak jeden z nich nie kwestionuje tego, że jesteś zwyczajnym kłamcą. Tylko ja Cię broniłem! To było moje podziękowanie za debatę sprzed lat. Z należnymi wyrazami, Roman" – zakpił Roman Giertych.W innym poście Roman Giertych uderzył bezpośrednio do reportera TVP. "Jacek Łęski z TVP na moje pytanie dlaczego kłamca jest prezesem TVP stwierdza, że dlatego iż go powołali. Sam byłem zaskoczony szczerością" – napisał mecenas.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu

CHAOS W SZKOŁACH

POLECAMYPartnerem materiału jest 0 0"Nie ma szans, żeby pójść do toalety". Tak wygląda praca nauczycieli po reformie Zalewskiej
0 0"Poszedłem i się załamałem". Zebrania w szkole pokazują, co jest nie tak z polskim społeczeństwem