"Barbarzyński akt". Zdecydowana reakcja Brudzińskiego po ataku na policjanta

Joachim Brudziński potępił atak na policjanta w Busku-Zdroju.
Joachim Brudziński potępił atak na policjanta w Busku-Zdroju. Fot. Jakub Włodek / Agencja Gazeta
Joachim Brudziński zabrał głos po dramatycznym zdarzeniu w Busku-Zdroju, gdzie w czasie interwencji policjant został ugodzony nożem. Szef MSWiA wprost nazwał ten czyn "barbarzyńskim aktem".


Chodzi o atak, do którego doszło w Busku-Zdroju. 32-letni mężczyzna dwukrotnie dźgnął policjanta nożem w plecy. Do sieci trafiło nagranie pokazujące całą sytuację. Sprawcą miał okazać się radny miejski, ale służby nie potwierdziły tych informacji.

Szef MSWiA potępił atak
Joachim Brudziński za pośrednictwem Twittera potwierdził, że sprawca został zatrzymany a zdrowiu policjanta nie zagraża niebezpieczeństwo. "Fakt, że ktoś jest radnym lub, że wrzuca swoje zdjęcia z politykami, nie ma w tym wypadku najmniejszego znaczenia" – stwierdził.

Szef MSWiA podkreślił również, że każdy kto atakuje policjanta na służbie jest bandytą i musi ponieść najsurowsze konsekwencje. "Nie ma najmniejszego znaczenia jakie sympatie polityczne były wcześniej prezentowane przez agresora" – dodał minister.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu

CHAOS W SZKOŁACH

POLECAMYPartnerem materiału jest 0 0"Nie ma szans, żeby pójść do toalety". Tak wygląda praca nauczycieli po reformie Zalewskiej
0 0"Poszedłem i się załamałem". Zebrania w szkole pokazują, co jest nie tak z polskim społeczeństwem