Pierwsza ofiara wypoczynku nad wodą. Utonął 47-letni mężczyzna

Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Dariusz Borowicz / Agencja Gazeta
Mężczyzna z okolic Rzeszowa to pierwsza tegoroczna ofiara utonięcia, jak podaje podkarpacka policja. W sobotę 47-latek utopił się w stawie. Funkcjonariusze ustalają szczegóły zdarzenia.


Do zdarzenia doszło w miejscowości Wysoka Głogowska. Mężczyzna poszedł popływać w stawie, jednak po chwili zniknął pod wodą. Po godz. 14 z Rzeszowa wyruszyły służby ratownicze, które rozpoczęły akcję poszukiwawczą.

Poszukiwania prowadzili strażacy z Rzeszowa, do których dołączyli później nurkowie z jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu. Przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, około godz. 17:30 wyłowiono zwłoki 47-latka. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Rozpoczęto postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności wypadku. Znaleziono świadków zdarzenia. Mężczyzna z Wysokiej Głogowskiej to pierwsza ofiara tegorocznego wypoczynku nad wodą, jak podaje podkarpacka policja.

Źródło: Interia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu

CHAOS W SZKOŁACH

POLECAMYPartnerem materiału jest 0 0"Nie ma szans, żeby pójść do toalety". Tak wygląda praca nauczycieli po reformie Zalewskiej
0 0"Poszedłem i się załamałem". Zebrania w szkole pokazują, co jest nie tak z polskim społeczeństwem