Żenada podczas debaty w Kielcach. Kandydat Konfederacji przyłożył jarmułkę do głowy wiceminister

Berkowicz w trakcie debaty wyjął jarmułkę i przyłożył ją do głowy Krupki.
Berkowicz w trakcie debaty wyjął jarmułkę i przyłożył ją do głowy Krupki. Fot. Twitter / kadr z debaty
Im bliżej wyborów, tym bardziej radykalnie swoje poglądy manifestują kandydaci Konfederacji. W sobotę w trakcie debaty w Kielcach Konrad Berkowicz poszedł zdecydowanie za daleko. Kiedy bowiem przemawiała kandydatka PiS, czyli wiceminister sportu Anna Krupka, podszedł do niej i przyłożył do jej głowy jarmułkę. Wszystko się nagrało.


Berkowicz i Krupka podczas debaty spierali się o prorosyjskie poglądy kandydatów Konfederacji oraz ich środowiska. – To wasz szef Janusz Korwin-Mikke klękał przed Putinem – przekonywała wiceminister sportu.Krupka mówiła też o potrzebie powrotu Unii Europejskich do korzeni chrześcijańskich. I właśnie w trakcie jej wypowiedzi od tyłu podszedł do niej Berkowicz i przyłożył jej do głowy jarmułkę. Krupka tego nawet nie widziała.

35-letni Berkowicz jest obecnie wiceprezesem Koalicji Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja, czyli KORWiN w skrócie. Jest też jedynką na liście Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy do Parlamentu Europejskiego w okręgu świętokrzysko-małopolskim.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu

CHAOS W SZKOŁACH

POLECAMYPartnerem materiału jest 0 0"Nie ma szans, żeby pójść do toalety". Tak wygląda praca nauczycieli po reformie Zalewskiej
0 0"Poszedłem i się załamałem". Zebrania w szkole pokazują, co jest nie tak z polskim społeczeństwem