Emilia Clarke skomentowała finał "Gry o tron". Fani niech lepiej przygotują chusteczki

Emilia Clarke wcieliła się w jedną z głównych postaci "Gry o tron" - Daenerys Targaryen
Emilia Clarke wcieliła się w jedną z głównych postaci "Gry o tron" - Daenerys Targaryen Fot. Materiały prasowe HBO
"Nasza warta dobiegła końca" – aktorka wcielająca się w rolę Daenerys pożegnała się z serialem i fanami w pełnych emocji słowach. Za nami finał jednego z największych przedsięwzięć w popkulturze. "Gra o tron" była emitowana przez 9 lat i kosztowała miliony dolarów.


"Szukałam słów, by napisać ten post, i zdałam sobie sprawę, że nie jestem w stanie wyrazić, jak dużo znaczył dla mnie ten serial i rola Dany" – tłumaczy odtwórczyni postaci Daenerys, Emilia Clarke. Przypomnijmy, że młoda aktorka miała wylew w czasie kręcenia serialu.

Rozdział z "Matką Smoków" zajął całe moje dorosłe życie. Ta kobieta skradła moje serce. Pociłam się w smoczym ogniu, opłakiwałam tych, którzy opuścili naszą rodzinę przedwcześnie i poświęciłam się w pełni, by oddać Khaleesi i jej słowom oraz czynom (a także nadanym imionom) sprawiedliwość.
"Gra o tron" ukształtowała mnie jako kobietę, aktora i człowieka. Chciałabym tylko, by mój ukochany tata był tu teraz i mógł zobaczyć, jak daleko dotarliśmy.

"Co do was drodzy i niezwykli fani, należą wam się ogromne podziękowania za cierpliwe obserwowanie tego, co zrobiliśmy z postacią, która była w sercach wielu jeszcze zanim przywdziałam tę platynową perukę. Bez was nie byłoby nas. A teraz nasza warta dobiegła końca" – zakończyła nawiązując do Nocnej Straży.Z serialem i fanami pożegnała się też Sophie Turner, czyli Sansa Stark. "Sanso, dziękuję ci za to, że nauczyłaś mnie wytrwałości, odwagi i czym jest prawdziwa siła. Dziękuję za to, że nauczyłaś mnie być dobrą i cierpliwą i kierować się miłością" – napisała na Instagramie obecnie 23-letnia aktorka. Kiedy zaczynała pracę na planie miała zaledwie 10 lat. Niedawno wyznała, że cierpi na depresję.

Aktorka wspomniała też pozostałych członków ekipy, którym zawdzięcza "najlepsze lekcje życia i warsztatu aktorskiego, jakie kiedykolwiek mogłaby sobie wymarzyć". Fanów Turner pozostawiła ze słowami podziękowania za "zakochanie się w tych bohaterach i wspieranie serialu aż do końca" – Turner przyznała, że będzie jej tego brakować najbardziej na świecie.9-letnia przygoda z serialem dobiegła końca. Kto wygrał tytułową "Grę o tron"? Tego dowiecie się z ostatniego odcinka, który podzielił fanów lub tego artykułu ze streszczeniem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż

MOTO

0 0Niektórzy wysiadali, bo już nie mieli siły. To najlepsze szkolenie samochodowe w Polsce
0 0Znalazłeś korzystniejsze ubezpieczenie OC? Oto jak bez problemów zmienić firmę ubezpieczeniową