Scarlett Johansson znowu się zaręczyła. Kim jest jej nowy wybranek?

Johansson i Jost spotykają się ze sobą od dwóch lat.
Johansson i Jost spotykają się ze sobą od dwóch lat. Fot. 123rf / buzzfuss
Dwukrotnie zamężna aktorka ponownie się zaręczyła. Jej nowym wybrankiem jest aktor komediowy Colin Jost, znany z amerykańskiego programu "Saturday Night Live". Para spotyka się ze sobą od maja 2017 roku.


Jak podają zagraniczne media, po dwóch latach związku Johansson i Jost są oficjalnie zaręczeni. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się ich ceremonia ślubna. Dla partnera aktorki będzie to jego pierwsze małżeństwo. Dla Johansson zaś trzecie.

Pierwszym mężem Johansson był odtwórca roli Deadpoola Ryan Reynolds. Aktorzy wzięli ślub w 2008 roku, jednak po trzech latach związku rozwiedli się. W 2014 roku hollywoodzka gwiazda ponownie wyszła za mąż. Poślubiła wówczas francuskiego dziennikarza Romaina Dauriaca, z którym ma pięcioletnią córeczkę Rose. Ich małżeństwo przetrwało do 2017 roku.

Johansson i Jost poznali się po raz pierwszy w 2006 roku podczas nagrań do programu "SNL". "Kiedy Scarlet była pierwszy raz gospodarzem show, to był również mój pierwszy rok jako scenarzysta programu" – powiedział. "Więc tak jakby znamy się od tamtego momentu… Jest najlepsza" – dodał narzeczony aktorki.

Oprócz kariery w popularnym show "SNL", Josta można kojarzyć z filmów "Staten Island Summer" oraz "Jak to robią single".

źródło: HarpersBazaar.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu