Gigantyczny efekt filmu Sekielskich. Fundacja "Nie lękajcie się" ujawniła imponującą kwotę

Fundacja Nie lękajcie się podała, że na jej koncie jest już 100 tys. zł. To efekt premiery filmu braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu".
Fundacja Nie lękajcie się podała, że na jej koncie jest już 100 tys. zł. To efekt premiery filmu braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu". Fot. Screen / YouTube / Tomasz Sekielski
Po premierze filmu braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" do fundacji "Nie lękajcie się" zaczęły masowo zgłaszać się ofiary księży. To raz. A dwa – ludzie wpłacili też na jej konto już 100 tys. zł, co bardzo pomoże fundacji w pracy z ofiarami księży.


"Dziękujemy!!! Wasze wpłaty przekroczyły już 100 tysięcy PLN! To mnóstwo godzin terapii, grup wsparcia, sprzętu i pomocy prawnej! Nasza podopieczna i wolontariuszka, Irena, zrobiła dla Was tę grafikę. Filmik zrobimy gdy będziemy mieć chwilkę i nie będziemy wyglądać jak zombie "– napisała fundacja Nie lękajcie się na Twitterze. Innym efektem filmu "Tylko nie mów nikomu" są masowe zgłoszenia ofiar księży do fundacji "Nie lękajcie się". Dziennikarka naTemat Anna Dryjańska pytała, jaka kwota pozwoliłaby fundacji na spokojne funkcjonowanie przez rok. To 250 tys. zł. Jak widać, 100 tys. już udało się pozyskać, a minęło dopiero 10 dni od premiery filmu braci Sekielskich.

Dokument o księżach-pedofilach, którzy po latach konfrontują się ze swoimi ofiarami, ma już prawie 21 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, gdzie można go bezpłatnie oglądać. Tomasz Sekielski poinformował, że jest już dostępny w hiszpańskiej wersji językowej, by mógł obejrzeć go także papież Franciszek.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
#SkuteczniePosprzatane 0 0Znamy wyniki akcji #SkuteczniePosprzatane. Organizatorzy przygotowali ogromną niespodziankę
NSC 0 0National Sales Congress po raz trzeci na Narodowym. Motyw przewodni ma wiele wspólnego ze sportem

TYLKO W NATEMAT

0 0"Znajomi mi wyjaśnili". Kaczyński popłynął mówiąc o dzieciach – lekarka obala jego teorię
0 0Kaczyński cieszy się, że gonimy Niemców. Ale powołuje się na raport, którego nie zrozumiał
0 0Borys Szyc wspaniały, tylko film słaby. Widziałem "Piłsudskiego" i czuję się znieważony
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców