Jednak go nie wycięli! Zawierucha pojawił się w nowym zwiastunie filmu Tarantino

Rafał Zawierucha w zwiastunie filmu "Pewnego razu... w Hollywood".
Rafał Zawierucha w zwiastunie filmu "Pewnego razu... w Hollywood". Fot. YouTube.com / screen z Sony Pictures Entertainment
W sieci pojawił się oficjalny zwiastun "Pewnego razu... w Hollywood". W trailerze można zobaczyć także Rafała Zawieruchę, który w produkcji Quentina Tarantino wciela się w rolę Romana Polańskiego.


Nowy zwiastun "Pewnego razu... w Hollywood" opublikowano na dzień przed premierą filmu na festiwalu w Cannes. I co ważne dla polskich widzów – ta zapowiedź daje nadzieję, że w produkcji ostatecznie zobaczymy Rafała Zawieruchę, który przez chwilę pojawił się w zwiastunie. Można go zobaczyć, jak idzie obok Margot Robbie i trzyma ją za rękę.

Dlaczego Zawierucha mógł nie pojawił się w zapowiedzi filmu Tarantino? Z doniesień płynących z Hollywood wynikało, że sceny powstające z udziałem Polaka wcale nie muszą trafić do końcowej wersji dzieła reżysera.Zawierucha wcześniej skomentował te informacje na łamach "Faktu". – Zobaczymy niedługo – odpowiedział. – Zawsze i wszędzie będę podkreślał, że zaproszenie przez Quentina było dla mnie wielkim zaszczytem – dodał aktor.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...