Tabloid ujawnił pikantne szczegóły z przeszłości Meghan Markle. Miała "polować na bogatego Brytyjczyka"

Pojawiły się kolejne plotki na temat Meghan Markle. Miała "polować" na "bogatego Brytyjczyka".
Pojawiły się kolejne plotki na temat Meghan Markle. Miała "polować" na "bogatego Brytyjczyka". Fot. Instagram.com / @kensingtonroyal
Meghan Markle nie raz musiała mierzyć się z plotkami na swój temat. Tym razem oliwy do ognia na temat przeszłości z życia księżnej dolała jej była znajoma. Kobieta w rozmowie z "The Sun" stwierdziła, że Markle już dawno zaplanowała sobie, że zwiąże się z "wpływowym Brytyjczykiem".


Niedawno Meghan Markle i książę Harry świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Tymczasem na jaw wyszły sensacyjne informacje, które tylko podsycają dyskusję w kontekście plotek na temat przeszłości Meghan Markle.

"The Sun" podaje, że celebrytka Lizzie Cundy w 2013 r. podczas kolacji charytatywnej zdradziła kilka pikantnych szczegółów na temat Markle. Przyszła księżna miała wtedy dopytywać o "sławnych facetów". Podobno przyznała, że ma "słabość do Brytyjczyków" i chciała poznać jakiegoś z "odpowiednią reputacją".

Według tabloidu dzięki staraniom Cundy Markle spotkała się m.in. z Mattem Cardle, zwycięzcą programu X Factor, oraz byłym piłkarzem Ashleyem Cole’em. 

Potem padło na księcia Harry’ego, z którym Markle miała umówić na randkę w ciemno przez kontakt od innej znajomej. Jeszcze wtedy Amerykanka z pewnością nie spodziewała się, że na dobre trafi do brytyjskiej rodziny królewskiej.

źródło: "The Sun"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...