Aniston rozmawiała z Jolie... przed jej romansem z Pittem. "Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić"

Jennifer Aniston była w związku z Bradem Pittem przed siedem lat
Jennifer Aniston była w związku z Bradem Pittem przed siedem lat Fot. Instagram / Jennifer Aniston
Mimo że od rozstania Jennifer Aniston i Brada Pitt minęły już długie lata, temat ten wraca do mediów jak bumerang. Tym razem do wydarzeń z przeszłości wróciła Jennifer Aniston. Aktorka wyjawiła w wywiadzie, co powiedziała Angelinie Jolie jeszcze przed jej romansem z aktorem.


Gwiazda kina Brad Pitt i gwiazda "Przyjaciół" Jennifer Aniston zaczęli spotykać się w 1998 r. i z miejsca stali się jedną z najbardziej lubianych par w amerykańskim show-biznesie. Ich rozstanie w 2005 r. i rozwód rok później były więc jednymi z najgłośniejszych wydarzeń w plotkarskim świecie.

Przyczyną rozstania był bowiem najprawdopodobniej romans Pitta z Angeliną Jolie, którzy poznali się w 2004 r. na planie filmu "Pan i Pani Smith". Mimo że plotki o ich romansie były coraz głośniejsze, aktorzy przez kilka miesięcy ukrywali swój związek. Potwierdzili, że są razem w 2005 r., gdy Jolie była w ciąży z ich córką Shiloh.

W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Vanity Fair" Jennifer Aniston ujawniła, że w 2004 r., tuż przed rozpoczęciem zdjęć na planie "Pana i Pani Smith", spotkała Jolie na parkingu obok studia filmowego. Aktorka zatrzymała się, przywitała z Angelinę i powiedziała do niej: "Brad jest bardzo podekscytowany tym, że będzie z tobą pracował. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić".


Przypomnijmy, że Jolie i Pitt, którzy mają razem szóstkę dzieci i wzięli ślub w 2014 r., nieoczekiwanie rozstali się dwa lata później. Z kolei Aniston w 2015 r. wyszła za aktorka Justina Theroux – aktorzy rozstali się jednak po pięciu latach bycia razem. Niedawno w amerykańskich mediach huczały plotki, że Aniston i Pitt do siebie wrócili. Żadna z gwiazd tego jednak nie potwierdza.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu

CHAOS W SZKOŁACH

POLECAMYPartnerem materiału jest 0 0"Nie ma szans, żeby pójść do toalety". Tak wygląda praca nauczycieli po reformie Zalewskiej
0 0"Poszedłem i się załamałem". Zebrania w szkole pokazują, co jest nie tak z polskim społeczeństwem