Mama sześcioraczków ma ważny apel do internautów. "Nie wpłacajcie pieniędzy"

Mama sześcioraczków apeluje, żeby nie wpłacać pieniędzy na internetowe zbiórki, które mają pomóc rodzinie. Zdjęcie poglądowe.
Mama sześcioraczków apeluje, żeby nie wpłacać pieniędzy na internetowe zbiórki, które mają pomóc rodzinie. Zdjęcie poglądowe. Fot. Adrianna Bochenek / Agencja Gazeta
Klaudia Marzec, mama sześcioraczków, które urodziły się w poniedziałek w Krakowie, opublikowała na Facebooku apel. Prosi, aby nie wpłacać pieniędzy na internetowe zbiórki, które mają pomóc rodzinie. "Żadna z nich nie wyszła z naszej inicjatywy" – podkreśla.


"Dziękujemy bardzo wszystkim za wsparcie, modlitwę, gratulacje. Bardzo dużo to dla nas znaczy. Dziękujemy również za prezenty jest to dla nas bardzo miłe" – napisała na Facebooku Klaudia Marzec, mama sześcioraczków, które w poniedziałek przyszły na świat.

Dziękujemy bardzo wszystkim za wsparcie, modlitwe, gratulacje. Bardzo dużo to dla nas znaczy. Dziękujemy również za...

Opublikowany przez Klaudia Marzec Środa, 22 maja 2019
W dalszej części internetowego wpisu kobieta zaapelowała, żeby nie organizować i nie wpłacać pieniędzy na internetowe zbiórki, które w założeniu organizatorów miałyby pomóc rodzinie. "Żadna z nich nie wyszła z naszej inicjatywy" – podkreśliła Marzec, jednocześnie apelując o udostępnianie jej posta.

Wiele osób chciało pomóc rodzinie, która znacznie się powiększyła. Dzieci do domu wrócą z naręczem prezentów. A to dlatego, że narodziny sześcioraczków to pierwszy taki przypadek w Polsce. Wcześniej do podobnych narodzin doszło m.in. w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii. Taki poród zdarza się raz na 4,7 mld ciąż.

Rodzice sześcioraczków zdradzili już, jak będą nazywać się ich pociechy. Dzieci będą nosić imiona: Filip, Tymon, Kaja, Malwina, Nela i Zosia.

W piątek w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim nowo narodzone sześcioraczki oraz ich rodziców odwiedziła para prezydencka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach