Zapadł wyrok w sprawie zabójstwa przy barze z kebabem. Sąd skazał Tunezyjczyka

Do zabójstwa przed barem z kebabem w Ełku doszło w noc sylwestrową z 2016 na 2017 rok.
Do zabójstwa przed barem z kebabem w Ełku doszło w noc sylwestrową z 2016 na 2017 rok. Fot. Arkadiusz Stankiewicz / Agencja Gazeta
Zapadł wyrok w sprawie zabójstwa przy barze z kebabem w Ełku. Sąd Okręgowy w Suwałkach skazał Tunezyjczyka Lassada A. na 12 lat więzienia. Mężczyzna zapłaci też zadośćuczynienie matce i siostrze zmarłego.


O wyroku w sprawie głośnego morderstwa, do którego doszło w w noc sylwestrową z 2016 na 2017 rok informuje RMF FM.

Oskarżony o zabójstwo 21-latka był Tunezyjczyk Lassad A. Prokuratura wnioskowała o wymierzenie mu kary 12 lat więzienia, i właśnie taki wyrok zapadł przed Sądem Okręgowym w Suwałkach. Obrona Tunezyjczyka domagała się uniewinnienia.

Ponadto jak podaje RMF FM, skazany ma zapłacić w sumie 70 tys. zł zadośćuczynienia matce i siostrze zmarłego. Wyrok w tej sprawie nie jest prawomocny.

Przypomnijmy, że 21-letni Daniel R. zginął obok baru z kebabem w centrum Ełku. Mężczyzna wcześniej miał wbiec do budynku i zabrać stamtąd dwie butelki napojów. Ruszyli za nim Tunezyjczyk, pracujący tam jako kucharz oraz Algierczyk – właściciel lokalu. Kiedy dogonili 21-latka, zaczęła się awantura, podczas której młody mężczyzna został pchnięty nożem. Nie udało się go uratować.

Po tym, jak przed lokalem z kebabem zginął 21-latek, w mieście doszło do zamieszek

źródło: RMF FM
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza