Festiwal kpin z nowego pomysłu Petru. "Tweet z 2015 roku wpadł z opóźnieniem?"

Ryszard Petru napisał na Twitterze, czego jego zdaniem potrzebuje Polska. Internauci zareagowali błyskawicznie.
Ryszard Petru napisał na Twitterze, czego jego zdaniem potrzebuje Polska. Internauci zareagowali błyskawicznie. fot . Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Wystarczyło siedem słów, by poseł Ryszard Petru wywołał poruszenie na Twitterze. Lider Teraz! napisał, czego podobno potrzebuje Polska. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.


"Polsce potrzebna jest teraz nowoczesna partia liberalna" – napisał w piątkowe popołudnie poseł Ryszard Petru, były lider .Nowoczesnej, który po utracie przywództwa (2017) wystąpił z partii i założył ugrupowanie Teraz! (2018). Internauci zareagowali błyskawicznie."Tweet z 2015 roku wpadł z opóźnieniem?" – zakpił użytkownik Progressive Taxposting, nawiązując do daty wejścia Nowoczesnej do Sejmu. "Mam nawet pomysł na nazwę - Nowoczesna" – zażartował dr Michał Jabłoński, wykładowca prawa z Uniwersytetu Warszawskiego. "Nowoczesna Petru Reaktywacja?" – zadrwiła Weronika.

Są też jednak internauci, którzy zgadzają się z Ryszardem Petru jako potencjalny elektorat takiej partii. "Jest (potrzebna), a ja nie mam nadal na kogo głosować" – skomentował Piotr. "Polsce tak, ale nie wiem, co na to wyborcy" – odpowiedział internauta o nicku "T_Kościuszko". "To prawda. I przez chwilę była, ale w 2 lata ją sobie rozwaliliście..." – zauważył gorzko inny twitterowicz Piotr.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację
dad:HERO 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend
0 0Wybrano najlepsze seriale dekady. O połowie pewnie nawet nie słyszałeś!