Niespodziewana wizyta Dudy. Prezydent odwiedził w szpitalu chorego księdza

Andrzej Duda odwiedził chorego księdza Michała Łosa.
Andrzej Duda odwiedził chorego księdza Michała Łosa. Fot. Facebook.com / Orioniści - Prowincja Polska
Andrzej Duda pojawił się ostatnio w jednym z warszawskich szpitali. Udał się tam specjalnie do Michała Łosa, który został wyświęcony na księdza na oddziale onkologicznym. Prezydent złożył wizytę w dniu urodzin duchownego.


Ta historia z pewnością poruszyła wiele osób. 24 maja Michał Łos przyjął święcenia kapłańskie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że cała ceremonia odbyła się na szpitalnym łóżku i za specjalną zgodą papieża Franciszka. Wszystko przez chorobę nowotworową, z którą zmaga się duchowny. Ciężki stan pacjenta nie pozwolił na normalny przebieg udzielania sakramentu.

7 czerwca Michał Łos obchodził 31. urodziny. Młody ksiądz nadal przebywa w szpitalu, ale mógł liczyć na wizytę wyjątkowego gościa. Specjalnie do jubilata przyjechał Andrzej Duda, by osobiście złożyć mu życzenia. Na zakończenie spotkania ks. Michał udzielił prezydentowi prymicyjnego błogosławieństwa.

Kilka zdjęć ze spotkania w szpitalu opublikowano na profilu "Orioniści - Prowincja Polska" na Facebooku.

Jak dowiadujemy się ze strony seminarium.orione.pl, nowotwór u ks. Michała Łosa wykryto w ubiegłym roku. Choroba bardzo szybko postępuje, stąd też zdecydowano się na nadzwyczajny przebieg święceń diakonatu i prezbiteratu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza