Nie żyje dziennikarz Andrzej Godlewski. Miał 49 lat

Andrzej Godlewski nie żyje. Dziennikarz zmarł w wieku 49 lat.
Andrzej Godlewski nie żyje. Dziennikarz zmarł w wieku 49 lat. Fot. Twitter.com / Andrzej Godlewski
W wieku 49 lat zmarł dziennikarz Andrzej Godlewski. W swojej karierze był związany z wieloma tytułami prasowymi i Telewizją Polską.


O śmierci Andrzeja Godlewskiego poinformował na Twitterze dziennikarz Marcin Antosiewicz. "Dziś w nocy odszedł Andrzej Godlewski. Wspaniały Dziennikarz i Człowiek. Andrzeju, dziękuję za Twoją mądrość i przyjaźń! Dzielnie walczyłeś w ostatnich latach o zdrowie. Twoja Klara może być z Ciebie bardzo dumna! Odpoczywaj w spokoju! Do Zobaczenia!" – napisał.

Andrzej Godlewski w swojej zawodowej karierze pracował w wielu redakcjach. Portal wirtualnemedia.pl przypomina, że od 2011 do początku 2016 roku pełnił funkcję wicedyrektora TVP1 ds. audycji publicystycznych i społecznych. Po rozstaniu z publicznym nadawcą współpracował m.in. z "Dziennikiem Gazetą Prawną".

Godlewski jako publicysta współpracował też z "Gościem Niedzielnym", "Wprost", "Newsweekiem", "Rzeczpospolitą". Regularnie można było go usłyszeć na antenach Radia RDC czy radiowej Trójki. W ostatnich latach dziennikarz zmagał się z ciężką chorobą.

Na informację o śmierci Godlewskiego szybko zareagowali związani z mediami użytkownicy Twittera.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...