Holecka przekroczyła granicę żenady. Po złośliwości wobec Lubnauer stroiła miny do widzów

Danuta Holecka podczas rozmowy z Katarzyną Lubnauer robiła dziwne miny.
Danuta Holecka podczas rozmowy z Katarzyną Lubnauer robiła dziwne miny. Fot. Screen z programu "Gość Wiadomości"
Sprzeczki i ostra wymiana zdań – tak zakończyła się wizyta Katarzyny Lubnauer w programie TVP. Szefowa Nowoczesnej nie odmówiła sobie docinek pod adresem Danuty Holeckiej, a ta nie zamierzała odpuścić. Jeden wątek rozmowy prowadząca skwitowała… dziwnym wyrazem twarzy.


Rozmowa w programie "Gość Wiadomości" dotyczyła głównie ogłoszonej w sobotę decyzji o tym, że Platforma Obywatelska i Nowoczesna utworzą wspólny klub parlamentarny w Sejmie.

Dyskusja szybko zamieniła się w wymianę złośliwości. – Zaliczyłam panią do PiS. Ale jak widzę "Wiadomości" to nie mam żadnych wątpliwości, że to jest jedna grupa – stwierdziła Katarzyna Lubnauer, na co Danuta Holecka odparła, że już się do tego "przyzwyczaiła".

Dalej szefowa Nowoczesnej pokusiła się o porównanie TVP do "manipulacji w stylu Urbana i Goebbelsa". – Oglądając TVP mam wrażenie, że żyję w jakiejś paranoi – dodała. – Ale jednak zdecydowała się pani do tej paranoi przyjść – stwierdziła Holecka.

Kiedy brakowało już słów, prowadząca postanowiła przejść do gestów. Stało się to w momencie, kiedy Lubnauer mówiła o Senacie. – Mamy tam system prawie że większościowy – podkreślała.

Wtedy do akcji wkroczyła Holecka. – Pani SLD o to zapyta. Być może w koalicji dlatego nie wyszło – ucięła dziennikarka i zwróciła głowę w stronę kamery, by pokazać widzom wymowną minę.

Holecka zapytała również szefową partii, czy nie szkoda jej projektu, jakim jest Nowoczesna. Lubnauer odebrała to jako próbę manipulacji. – Jesteśmy w Telewizji Publicznej, finansowej z podatków oraz abonamentu. W związku z tym powinniście być obiektywni – wskazywała, a po chwili pokusiła się o jeszcze jedno dosadne zdanie.

– Nie jest pani wstyd, że pani kłamie? – dopytywała Holecką, która pozostała nieugięta i zapewniła, że chciała się dowiedzieć o to "z całą dobra intencją".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Widzę histerię". To on forsuje zakaz edukacji seksualnej, który tak bulwersuje Polaków

DADHERO.PL

0 0Nie masz pojęcia, jak wychować swoją córkę? Tato, oto 10 złotych rad specjalnie dla Ciebie
0 0Dobry zegarek nie musi być "Swiss Made". Fajne czasomierze powstają i w innych krajach Europy
Jaguar 0 0Duży, dostojny i w świetnej cenie. Tego SUV-a kupisz już za 1452 zł netto miesięcznie

NA ŚWIECIE

0 0Podobno w domu jest spokój. Do nowego Sejmu weszli ojciec oraz syn – i są w różnych partiach!
0 0"Jestem skłonny startować w wyborach na szefa PO". Pierwszy polityk rzuca wyzwanie Schetynie
MOTO 0 0Czy McLaren naprawdę jest tak kosmiczny, jak wygląda? W środku od razu zaskakuje jedna rzecz
POPKULTURA 0 0Zepsuliście mi serial, na który czekałam! "Batwoman" miała być hitem, a jest porażką