Urządziła imprezę w stylu "Opowieści podręcznej". Fani uważają, że mocno przegięła

Jenner pochwaliła się zdjęciami z imprezy na swoim InstaStory.
Jenner pochwaliła się zdjęciami z imprezy na swoim InstaStory. Fot. Instagram/kyliejenner
Kylie Jenner jest pod ostrzałem fanów po tym, jak zorganizowała dla swojej przyjaciółki imprezę tematyczną w klimacie "Opowieści Podręcznej". Fani celebrytki zarzucili jej, że nie rozumie przesłania serialu i tym samym gloryfikuje zniewolenie kobiet.


Jenner urządziła swojej przyjaciółce Anastasi Karanikolaou imprezę urodzinową w stylu serialu, w którym postacie kobiece są zniewolone przez rządzących państwem totalitarnym mężczyzn. Amerykanka wraz ze swoimi koleżanki ubrała się na przyjęcie w seksowną wersję charakterystycznej czerwonej szaty podręcznej. Chyba nie spodziewała się aż takiej fali hejtu.

"Uważam, że Kylie Jenner nie rozumie NIC z "Opowieści Podręcznej" skoro urządza na podstawie tego imprezę" – napisała na Twitterze niezadowolona fanka. Wśród komentarzy obserwatorów celebrytki można przeczytać, że zorganizowane przez nią przyjęcie zaprzecza kompletnie przesłaniu książki Margaret Atwood, na której podstawie nakręcono serialowy hit.

"Kto powie Kylie, że jej przyjęcie to tak naprawdę celebrowanie zniewolenia kobiet?" – skomentowano na Twitterze. "Czemu urządziła taką imprezę? Nie wie, że ten serial jest o gwałcie i opresji" – dodał jeden z użytkowników portalu.

"W niektórych stanach Ameryki próbuje się zaostrzyć prawo antyaborcyjne, a Kylie Jenner wciąż uważa, że zorganizowanie takiej imprezy to dobry pomysł" – podkreśliła w swoim tweecie jedna kobieta, nawiązując do wprowadzonego w stanie Alabama zakazu usuwania ciąży.Trzeci sezon serialu "Opowieść podręcznej" miał swoją premierę 6 czerwca.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...