Marek Torzewski walczy z poważną chorobą. Córka wykonawcy "Do przodu Polsko" zdradziła, co się dzieje

Córka Marka Torzewskiego zdradziła, że jej ojciec choruje na nowotwór.
Córka Marka Torzewskiego zdradziła, że jej ojciec choruje na nowotwór. Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta
Córka Marka Torzewskiego wyznała, że jej ojciec walczy z nowotworem złośliwym. – Ojciec jest w trudnej sytuacji zdrowotnej, bo jest osłabiony chorobą nowotworową. To już jakiś czas trwa – poinformowała w rozmowie z portalem Plejada.


– Ojciec nie jest osobą, która o tym opowiada, ale jest w takim momencie, że powinien mieć trochę więcej spokoju. Leczenie trwa. Nie chcę wchodzić w detale, ale jest to rak złośliwy (...) Sytuacja nie jest łatwa dla niego i całej rodziny. Nikt nie jest przygotowany na taką chorobę, a to wszystko trwa już parę długich miesięcy – powiedziała Agata Torzewska.Torzewski w sądzie
I to nie jest jedyny problem na głowie artysty. Przypomnijmy, że pod koniec kwietnia Marek Torzewski dostał wyrok za przywłaszczenie mienia (złożył sprzeciw w sprawie wyroku). Chodziło o honorarium w kwocie 4450 zł, które miał otrzymać inny tenor biorący udział w koncercie w Białej Podlaskiej poświęconym Bogusławowi Kaczyńskiemu. Na fakturze widniało jednak nazwisko Torzewskiego. Pracownicy Bialskiego Centrum Kultury poprosili wykonawcę "Do przodu Polsko" o zwrot pieniędzy, ten jednak ich nie odesłał. Sprawa trafiła do sądu.

– Mój ojciec jest wrażliwym człowiekiem tak, jak każdy artysta. W normalnych warunkach, w dobrym stanie zdrowia, odznaczałby się dobrą odpornością i odwagą, ale każdy jest człowiekiem. Jego dotyka zwłaszcza to, że sprawa jest nieprawdziwa, a on nie ma prawa do obrony i każdy bierze pod uwagę tylko jedną stronę – zapewniła Torzewska.

Źródło: Plejada
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...