Cardi B ostrzega przed operacjami plastycznymi. Pokazała, co stało się z jej stopami

Piosenkarka odczuwa bolesne skutki uboczne operacji powiększenia piersi.
Piosenkarka odczuwa bolesne skutki uboczne operacji powiększenia piersi. Fot. Twitter/caitlinweston
Amerykańska raperka przeklina wszystkie operacje plastyczne, którym się poddała, i obiecuje, że już nigdy nie zrobi kolejnych. Do sieci wrzuciła zdjęcie swoich opuchniętych stóp, które są wynikiem odbytych przez nią zabiegów. Artystka ma dodatkowo poważne problemy z żołądkiem.


Piosenkarka udostępniła w środę na Twittterze post, w którym obiecała, że zrezygnuje z operacji plastycznych. Na swoim InstaStory opublikowała relację, podczas której pokazała zdjęcia opuchniętych stóp. Wszystko przez zabieg powiększenia piersi. Z tego też powodu Cardi B musiała odwołać w ostatnim czasie kilka koncertów.

"Zobaczcie jak spuchnięte są moje stopy za każdym, gdy muszę lecieć gdzieś samolotem (…) To dlatego lekarze powiedzieli mi, żebym darowała sobie koncerty" – napisała w swojej relacji. Dodała również, że jej żołądek "płonie" i jest równie opuchnięty, co jej nogi.

Chirurg dr Michele Shermak zapytana przez amerykański magazyn "Health" o powód spuchniętych stóp Cardi B, odpowiedziała: "To wszystko kwestia grawitacji (…) To taki region, gdzie wszystko jest połączone. Stopa jest miejscem, w którym nawet po operacji torsu można zobaczyć największą opuchliznę". Jak zapewniła, zbyt długi lot samolotem w pozycji siedzącej zmniejsza krążenie krwi w nogach i może powodować zakrzepy.

Podczas relacji na żywo na Instagramie Amerykanka przyznała, że nie znosi odwoływania koncertów, ponieważ za bardzo kocha pieniądze.– Jestem uzależniona od nich (…) Odwołuję koncerty warte miliony dolarów, ale zdrowie jest najważniejsze, więc muszę zrobić z nim porządek" – powiedziała.

Wokalistka zdradziła, że przeszła w życiu wiele operacji plastycznych. – Chciałam być wyjątkowa i chciałam zrobić sobie liposukcję. Chciałam też mieć zrobione cycki. Pytano mnie o to, ile czasu potrzebuję, żeby dojść do siebie. Powiedziałam, że miesiąc, ale myliłam się. To bardzo długi proces – dodała.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza