Prawdziwy gwiazdor narodowych mediów. Morawiecki grał na gitarze na Zjeździe Klubów "Gazety Polskiej"

Mateusz Morawiecki zagrał na gitarze w czasie XIV Zjazdu Klubów Gazety Polskiej w Spale.
Mateusz Morawiecki zagrał na gitarze w czasie XIV Zjazdu Klubów Gazety Polskiej w Spale. Fot. Facebook / Radio Warszawa
Prawicowe media zachwycają się Mateuszem Morawieckim, który na XIV Zjeździe Klubów "Gazety Polskiej" grał na gitarze. Nie wiadomo jednak, jaki repertuar zaserwował premier uczestnikom spotkania w Spale.


"Nie tylko 'ze swadą' odpowiadał na wszystkie – nawet te najtrudniejsze – pytania i tłumaczył politykę rządu Zjednoczonej Prawicy, ale również umilił uczestnikom czas przygrywając na gitarze" – czytamy na łamach "Niezależnej". Krótki tekst, który ukazał się w portalu, został utrzymany w mocno propagandowym tonie."Uczestnicy zjazdu mieli bowiem okazję poznać Mateusza Morawieckiego od zupełnie innej, bardziej prywatnej strony" – pisze Niezależna. "Wystarczyła gitara i dobra atmosfera!" – czytamy.

O wydarzeniu informował także portal TVP Info, gdzie z ubolewaniem stwierdzono, że niezalezna.pl nie podała, jaki repertuar odegrał premier.
To nie pierwszy raz, kiedy Mateusz Morawiecki zaprezentował się z gitarą. W sierpniu 2017 roku premier odwiedził studio Radia Warszawa, gdzie wykonał "mały koncert piosenek bieszczadzkich. Niestety zapis tego występu nie został opublikowany. Mimo to, internet zalała fala memów związanych z tym wydarzeniem.Źródło: niezalezna.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...