Polak zamieszany w sprawę brutalnego morderstwa nastolatki. Dwie kobiety wycięły jej dziecko z brzucha

Piotr B. jest zamieszany w brutalne morderstwo 19-latki, której wycięto noworodka z brzucha.
Piotr B. jest zamieszany w brutalne morderstwo 19-latki, której wycięto noworodka z brzucha. Fot. Twitter / WPLG Local 10 News
Piotrowi B. został postawiony zarzut ukrywania zbrodni. Partnerka Polaka wraz ze swoją córką zwabiły do swojego mieszkania 19-letnią Marlen Ochoa-Lopez, gdzie brutalnie zamordowały dziewczynę. Dziecko, które wycięto jej z brzucha, zmarło w piątek w szpitalu.


Po śmierci swojego dorosłego syna 46-letnia Clarisa Figueroa poinformowała rodzinę o tym, że jest w ciąży. Było to kłamstwo. Kobieta publikowała w mediach społecznościowych fałszywe informacje, które miały świadczyć o zbliżającym się terminie porodu. Profil mieszkanki Chicago zapełnił się zatem nieprawdziwymi zdjęciami USG nienarodzonego dziecka, a także fotografiami pokoju dziecięcego przygotowanego dla noworodka.

Właśnie w mediach społecznościowych Figueroa poznała swoją ofiarę – 19-letnią Marlen Ochoa-Lopez. Na jednej z grup na Facebooku nastolatka dzieliła się informacjami o swojej zaawansowanej ciąży oraz prosiła o wsparcie, ponieważ nie miała pracy, która pozwoliłaby jej zaspokoić podstawowe wydatki na dziecko, takie jak kupno podwójnego wózka (dla Ochoa-Lopez byłoby to już drugie dziecko). Po raz pierwszy kobiety spotkały się 1 kwietnia. Do ponownego spotkania doszło 23 kwietnia, kiedy to Figueroa zaproponowała nastolatce oddanie dziecięcych ubranek. Kobiety spotkały się w mieszkaniu Figueroa'y, gdzie czekała również 24-letnia córka przyszłej morderczyni.

W pewnym momencie Clarisa Figueroa zaszła Marlen Ochoa-Lopez od tyłu i zaczęła dusić ją kablem. Kiedy nastolatka zmarła, wspólnie z córką rozpruły jej brzuch i wyjęły z niego niemowlę. Ciało 19-latki owinęły natomiast w koc i w plastikowej torbie wyniosły zwłoki na śmietnik.Jeszcze tego samego dnia 46-letnia Figueroa zgłosiła służbom medycznym, że jej nowonarodzone dziecko przestało oddychać. Po reanimacji noworodek w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala. Dziecko zmarło w szpitalu w piątek 14 czerwca.


Początkowo kobietom został postawiony zarzut morderstwa Marlen Ochoa-Lopez, jednak po śmierci dziecka bardzo prawdopodobne, że Clarisa i Desiree Figueroa odpowiedzą także za zabójstwo dziecka. W sprawę zamieszany jest także Polak Piotr B., partner Clarisy, który został oskarżony o ukrywanie zbrodni.

Źródło: CNN
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Koniec papierowych legitymacji! Szkoły wprowadzają w życie nowe przepisy MEN

NIE TYLKO POLITYKA

Sephora 0 0Udział w tym projekcie dużo nam dał". Współzałożycieli TOBO + MALA o programie dla kobiet
Rankomat 0 0Wyprawka dla niemowlaka. Co trzeba kupić i z jakim wydatkiem należy się liczyć?
OPINIA 0 0Koalicja wpadła w identyczną pułapkę, z jaką przez lata walczył PiS
CYTATY 0 0Pięć ważnych cytatów, które doskonale oddają nową sytuację w Polsce