Chwila szczerości Pawłowicz na Twitterze. Jednym słowem zdradziła, po co PiS chce wygrać wybory

Krystyna Pawłowicz jednym słowem zdradziła, po co PiS chce wygrać jesienne wybory.
Krystyna Pawłowicz jednym słowem zdradziła, po co PiS chce wygrać jesienne wybory. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Krystyna Pawłowicz wezwała do mobilizacji przed jesiennymi wyborami. I oczywiście namawia do tego, by głosować na Prawo i Sprawiedliwość. Posłanka jednym słowem w swoim wpisie zdradziła też, po co partia Jarosława Kaczyńskiego chce tak naprawdę wygrać wybory.


"POLACY ! PAMIĘTAJMY ! NIE ŚPIMY! Akcja MOBILIZACJI innych do udziału w jesiennych wyborach do Sejmu i poparcia Prawa i Sprawiedliwości TRWA! Potrzebna większość ustawowa,a najlepiej KONSTYTUCYJNA!" – napisała w charakterystycznym dla siebie tonie Krystyna Pawłowicz.

W tej części wpisu posłanki nie ma nic dziwnego. Już przyzwyczaiła internautów, że na Twitterze zachęca do oddawania głosów na PiS i mobilizuje elektorat.

Najciekawiej wygląda ostatnie zdanie, a w zasadzie ostatnie słowo z publikacji Pawłowicz. "Bronimy Polski i Polaków! Naszych 1000-letnich tradycji i SIEBIE!" – stwierdziła parlamentarzystka. Czyli wygląda na to, że zwycięstwem w wyborach, politycy PiS chcą się przed czymś obronić. A przed czym dokładnie, nie wiadomo. Być może chodzi o sam fakt, że zostaliby przy władzy.

Nietrudno zgadnąć, że pod wpisem posłanki szybko posypały się komentarze. "No! SIEBIE przede wszystkim" – stwierdziła jedna z internautek.

"Z całym szacunkiem Pani Poseł, nie wierzę już PiS, bo nie widzę tej obrony" – stwierdził ktoś inny.

"I w końcu pojawia się szczerość : SIEBIE, SIEBIE, SIEBIE! Kurtyna" – dodał kolejny użytkownik.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki