Para influencerów zhejtowana przez fanów. Poprosili o pieniądze, bo im nie chciało się pracować

Niemieccy modele założyli zbiórkę pieniędzy na ich wycieczkę.
Niemieccy modele założyli zbiórkę pieniędzy na ich wycieczkę. Fot. Instagram/another_beautiful_day_official
Niemieccy instagramowicze Catalin Onc i Elena Engelhardt dość mocno narazili się swoim fanom. Poprosili ich o to, aby sfinansowali ich podróż, bo im samym nie chciało się na nią zarobić. Followersi zarzucili parze m.in. żerowanie na swojej rodzinie.


Catalin Onc mieszka obecnie razem ze swoją żoną Eleną w domu swojej mamy. Para chce wziąć udział w wycieczce, która miałaby na celu uświadamiać ludzi na temat problemów zdrowia psychicznego. Jak się okazuje, matka 20-parolatka pracuje na dwa etaty, żeby utrzymać swojego syna i synową, którzy nie chcą sami zarabiać.

"20 lipca gdzieś po środku Niemiec ja i Eli chcielibyśmy na tandemie wyruszyć w kierunku Afryki (…) Pieniądze, o które was prosimy przeznaczylibyśmy na rowery i sprzęt, jedzenie i nocleg" – czytamy na Instagramie @another_beautiful_day_official. Para założyła nawet internetową zbiórkę pieniędzy na wymarzoną wycieczkę.

"Jedni powiedzą, że powinniśmy znaleźć sobie pracę, jak każdy inny, ale kiedy masz taki wpływ na innych ludzi, posiadanie pracy nie jest opcją" – napisała para.

Fani poczuli się urażeni prośbą Onca i Engelhardt. Na ich profilu wylała się fala negatywnych komentarzy. "Twoja mama ma dwie prace, żeby móc zapłacić za waszą wycieczkę. Myślicie, że jak to wpływa na jej zdrowie psychiczne? To smutne (…) Wasz egoizm jest niedorzeczny" – skomentował jeden z obserwatorów.

Influencerzy zaczęli tłumaczyć się tym, że matka Onca sama zdecydowała się pomóc finansowo parze. "Na tę chwilę faktycznie moja mama nas wspiera, pracuje na dwa etaty i ma niewiele dla siebie. Nie prosiliśmy jej o to, ale sama chciała nam pomóc" – wytłumaczył mężczyzna.


Niemieckim modelem udało się na razie zebrać jedynie 200 euro.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...