"Jak nie kochać tej strony Prezesa?". Ewa Minge zachwyca się Kaczyńskim na Instagramie

Ewa Minge złożyła życzenia Jarosławowi Kaczyńskiemu. 18 czerwca 2019 r. prezes skończył 70 lat.
Ewa Minge złożyła życzenia Jarosławowi Kaczyńskiemu. 18 czerwca 2019 r. prezes skończył 70 lat. Fot. Instagram / @eva_minge
W dniu 70. urodzin Jarosława Kaczyńskiego projektantka Ewa Minge postanowiła złożyć życzenia prezesowi Prawa i Sprawiedliwości. Przypominają one jednak bardziej hymn na cześć wtorkowego jubilata.


"Czy (Jarosław Kaczyński – red.) chce dla kraju dobrze?" – pyta Ewa Minge. To pierwsze pytanie z serii, w której projektantka broni Jarosława Kaczyńskiego. "A czy można chcieć dla swojej ojczyzny źle? Ze nie ma rodziny? Ma, nie ma żony i dzieci ale kto wie może tak wybrał celowo, by mieć czas nieograniczony i umysł niepodzielony problemami? Może postawił na Polskę?" – czytamy.Ewa Minge pisze o tym, że jest świadoma hejtu, jaki na nią spadnie, po publikacji wpisu. Uważa jednak, że jest jej dobrze z tym, że w dniu urodzin nie zapomniała o złożeniu życzeń Jarosławowi Kaczyńskiemu.

"Standardowe uszczypliwości w stosunku do pana Jarosława nie robią na mnie wrażenia. Można go lubić lub nie, ale umysł ma ponadprzeciętny i wybitny talent strategiczn , co udowadnia na każdym kroku. Kot za towarzysza życia? Ja mam 6. Jak nie kochać, więc tej strony prezesa?" – pyta Minge.

Słynna projektantka idolką zwolenników PiS jest mniej więcej od tygodnia. Wówczas Ewa Minge pochwaliła program 500 plus.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki