"Tak pięknie pani milczała". Zamachowska skrytykowała byłą żonę Ciechowskiego w telewizji

Monika Zamachowska skrytykowała byłą żonę Grzegorza Ciechowskiego za jej film o liderze Republiki.
Monika Zamachowska skrytykowała byłą żonę Grzegorza Ciechowskiego za jej film o liderze Republiki. Fot. Instagram / @monikazamachowska
Anna Skrobiszewska pojawiła się w "Pytaniu na Śniadanie" wraz ze swoim obecnym partnerem, by promować swój film o byłym mężu – Grzegorzu Ciechowskim. Monice Zamachowskiej nie spodobało się, w jakim świetle Skrobiszewska pokazała aktorkę Małgorzatę Potocką.


W swoim filmie Skrobiszewska ujawnia szczegóły na temat skomplikowanej relacji miłosnej Ciechowskiego z aktorką Małgorzatą Potocką. Zdaniem Moniki Zamachowskiej, wdowa po liderze Republiki, stara się w ten sposób zniszczyć reputację Potockiej.

– W tym filmie pani właściwie niszczy wizerunek Małgorzaty Potockiej. Jako matki, jako kobiety, jako żony. Mówi pani, że brała narkotyki z Grzegorzem, że nikt się Weroniką nie zajmował i właściwie nie zostawia pani powietrza – mówiła zdenerwowana Zamachowska.Prowadząca nie dopuszczała do siebie narracji Skrobiszewskiej, która powiedziała, że nakręciła film wyłącznie ze swojego punktu widzenia. – Myślę, że ta historia jest do opowiedzenia tylko w ten sposób. Że trzeba było pokazać całą tę prawdę, opowiedzieć, jak było. To jest tylko mój punkt widzenia – mówiła była żona Grzegorza Ciechowskiego.

– Warto angażować się w tę dyskusję? Tak pięknie pani milczała tyle lat – rzuciła Zamachowska. Dyskusję pań przerwał dopiero mąż Anny Skrobiszewskiej, który powiedział, że Potocka miała już wystarczająco wiele okazji, by zabrać głos.

Wywiad ze słońcem narodu
Niedawno Monika Zamachowska i Michał Olszański przeprowadzili w "Pytaniu na Śniadanie" wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Rozmowa była elementem ocieplania wizerunku prezesa PiS wśród widzów Telewizji Polskiej, zarządzanej przez wiernego Kaczyńskiemu, Jacka Kurskiego. Internauci zarzucali prowadzącym uczestniczenie w propagandzie.


źródło: TVP 2
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...