PiS pękło przed Owsiakiem! Morawiecki: Poleciłem przygotowanie pociągów do Kostrzyna

Premier zapowiedział, że będą jednak pociągi na Pol'And'Rock.
Premier zapowiedział, że będą jednak pociągi na Pol'And'Rock. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Zablokuj pociągi do Kostrzyna na Pol'and'Rock Festivali zmień trasy wszystkich pozostałych, zderz się z falą krytyki, a na koniec zorganizuj na nowo połączenia do Kostrzyna. Tak w skrócie można opisać działanie PiS i podległych mu spółek w sprawie organizacji transportu na festiwal organizowany przez Jurka Owsiaka. Premier Mateusz Morawiecki o zmianie decyzji poinformował na Twitterze.


"Po rozmowie z Joachimem Brudzińskim i min. Elżbietą Witek, w trosce o bezpieczeństwo uczestników festiwalu w Kostrzynie nad Odrą, poleciłem min. Adamczykowi przygotowanie pociągów, które dowiozą uczestników na miejsce. Będzie on także zabezpieczony przez służby podległe MSWiA" - napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.Tym samym szef rządu o 180 stopni zmienił działanie PiS i podległych mu spółek ws. transportu na Pol'And'Rock Festiwal w Kostrzynie nad Odrą. Być może przesadziła o tym ogromna krytyka ze strony młodych Polaków. Wściekli się oni po decyzji kolei, która pierwszy raz od 25 lat zdecydowało się nie wystawić dodatkowych składów na festiwal. Możliwe też, że zmiana decyzji spowodowana była akcją Jurka Owsiaka, który poprosił uczestników Pol'And'Rock o wspólne organizowanie sobie transportu lub działaniem samorządów, które same wystawiły składy, które zawiozą ludzi na festiwal.Tak czy inaczej Mateusz Morawiecki i rząd PiS po raz kolejny nie uniknęli drwin ze strony uczestników Pol'And Rock i obserwatorów polityki. "Pociągi podstawiają już samorządy, podstawcie pociągi na pielgrzymki i na zjazdy Gazety Polskiej i do Rydzyka,łaskawca się znalazł", "Teraz to możecie się wypchać. Jak widać, dajemy sobie świetnie radę bez Waszych pociągów z nadzorem służb", "Ludzki pan" - pisali w komentarzach pod postem Morawieckiego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki