Alicja Bachleda-Curuś ściąga Colina Farrella po syna. "Musi pofatygować się po Henia do Polski"

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell mają syna Henry'ego Tadeusza
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell mają syna Henry'ego Tadeusza Fot. Instagram.com/alicjabc/
Alicja Bachleda-Curuś stawia się swojemu byłemu partnerowi i równocześnie ojcu ich dziecka. Collin Farrel chce zabrać Henia na wakacje, ale mama stawia mu jeden warunek: ma przyjechać do Polski. Syn już czeka spakowany.


Byli jedną z najgorętszych par Hollywoodu. Ich romans rozkręcił się na planie filmu "Ondine", gdzie grali główne role. Związek zaowocował dzieckiem, a Henry Tadeusz skończy w tym roku10 lat. Niestety jego rodzice rozstali się.

Farrell mieszka w USA, ale jest dobrym ojcem, płaci wysokie alimenty i utrzymuje kontakt z synem. Jednak obecnie dzielą ich tysiące kilometrów. Aktorka postanowiła wrócić na wakacje z Los Angeles do Krakowa. Farell nie wyobraża sobie jednak tak długiej rozłąki z Heniem. Bachleda-Curuś chce, by po niego przyleciał.– Alicja nie ma nic przeciwko temu, by jej partner jechał z synem na wakacje. Ale nie wyśle go przecież prywatnym samolotem do taty. Dlatego Colin musi pofatygować się po Henia do Polski. Po wczasach odwiezie syna z powrotem do Alicji. Nie będzie go wiózł ze sobą do USA. Tam mają co prawda opiekunkę, lecz Ala nie wyobraża sobie tak długiej rozłąki – donosi informator "Faktu".

Dodajmy, że aktorka opiekuje się Farrelem Juniorem. Jednak irlandzki aktor nadal bardzo aktywnie uczestniczy w wychowaniu Henry'ego Tadeusza.

– Ja go sama nie wychowuję. Mam z jego tatą bardzo dobre relacje i mimo że nie jesteśmy razem, wychowujemy Henia wspólnie w miłości i przyjaźni. Myślę, że to była i jest najlepsza z opcji – mówiła Bachleda-Curuś w wywiadzie dla magazynu "Grazia".

Źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię