Rozpaczliwe słowa Neymara. Brazylijczyk nie chce dłużej grać w PSG

Neymar ma dość gry w PSG. Chce wrócić do Barcelony.
Neymar ma dość gry w PSG. Chce wrócić do Barcelony. Fot. Instagram.com / @neymarjr
Dni Neymara w Paris Saint-Germain mogą być już policzone. Brazylijczyk podobno dał władzom klubu jasny sygnał, że dłużej zostać w Paryżu nie zamierza. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdor chciałby wrócić do Barcelony.


O tym, że Neymar powiedział prezesowi PSG Nasserowi Al-Khelaifiemu o swoich planach, informuje hiszpański dziennik "Mundo Deportivo”. "Nie chcę już więcej grać dla PSG. Chcę wrócić do mojego domu, którego nigdy nie powinienem opuszczać" – takie słowa miały paść z ust gwiazdora.

Jego wypowiedź można odebrać jednoznacznie – to po prostu głośne wołanie o transfer. A szef PSG z pewnością odbierze słowa piłkarza krytycznie. Przypomnijmy, że Al-Khelaif niedawno udzielił wywiadu tygodnikowi "France Football", w którym przyznał, że "nikt nie zmuszał Neymara, by tu przychodził" i że "ma dość kaprysów gwiazd".

Neymar trafił do PSG w 2017 r. za 222 mln euro. To rekordowa kwota w historii piłkarskich transferów. Brazylijczyk podpisał z paryskim klubem pięcioletni kontrakt. Do tej pory w 37 meczach w barwach PSG zdobył 34 bramki.

źródło: "Mundo Deportivo"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...