"Nie dla psa kiełbasa". Kukiz zarzuca Terleckiemu arogancję i... jemu też puszczają nerwy

Paweł Kukiz postanowił napisać Terleckiemu, co sądzi o transferze posłów z Kukiz'15 do PiS.
Paweł Kukiz postanowił napisać Terleckiemu, co sądzi o transferze posłów z Kukiz'15 do PiS. Fot. Franciszek Mazur/Agencja Gazeta
Choć Paweł Kukiz zdaje się nie radzić sobie z partią, która na kilka miesięcy przed wyborami zaczyna mu się rozłazić w szwach, to jednak jako szermierz na słowa dzielnie staje w szranki. Lider Kukiz'15 skomentował słowa wicemarszałka Sejmu dotyczące transferu posłów do PiS, stwierdzając, że przynajmniej podniosą poziom IQ w partii Jarosława Kaczyńskiego.


Lider Kukiz'15 napisał post na Facebooku, adresując go bezpośrednio do wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego. Zdaniem Pawła Kukiza miała to być riposta na obraźliwe wypowiedzi Terleckiego pod adresem posłów Kukiz'15, którzy planują przejść do PiS. Problem w tym, że post Kukiza też trudno postawić za wzór dobrego tonu. "Panie Terlecki... Jeśli rzeczywiście są tacy posłowie K'15, którzy -jak pan twierdzi – 'aplikują' do PiS, to bierz pan w ciemno, bo z pewnością w ogromnej mierze podwyższą poziom IQ waszego zakonu" – napisał Kukiz.

Ale to nie wszystko, bo wydaje się, że Kukiz stanowczo odrzucił przy okazji jakąkolwiek formę porozumienia między PiS i Kukiz'15. "Jeśli zaś o mnie osobiście chodzi, to delikatnie powiem - nie dla psa kiełbasa, by nie zacytować ś.p. Lecha Kaczyńskiego i jego słów skierowanych do 'dziada'. Dobrego Dnia" – odpowiedział lider Kukiz'15 Terleckiemu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Samiec podszyty lękiem. Prawda o tym, czego boją się polscy faceci
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki