Korwin-Mikke jest jednak niepodrabialny. Tygodnik "Nie" opublikował jego zadziwiające zdjęcie

Korwin-Mikke został przyłapany na hulajnodze elektrycznej.
Korwin-Mikke został przyłapany na hulajnodze elektrycznej. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Niekwestionowany król liberalnej polskiej prawicy ma już 76 lat, ale nie od dziś wiadomo przecież, że wiek to tylko liczba. Korwin-Mikke został przyłapany w centrum Warszawy, jak jeździ środkiem ulicy na… elektrycznej hulajnodze.


Fotografia, którą opublikował lewicowy periodyk na swoim Facebooku, została wykonana na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej i Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie. „I wtedy wjeżdżam ja, cały na biało” – takim komentarzem opatrzono zdjęcie.Korwin-Mikke na przejażdżkę hulajnogą rzeczywiście ubrał się nietypowo, ale z drugiej strony… on przecież nosi się tak na co dzień.

Nie wiadomo, kiedy została wykonana fotografia, ale zważywszy na letni strój Korwin-Mikkego, raczej w ostatnim czasie. Dodajmy też, że to nie pierwszy raz polityka na takim sprzęcie. O hulajnogach elektrycznych mówił już w kwietniu. I korzystał z nich.Przypominamy, że same hulajnogi przynoszą wiele trudności w polskich miastach. Począwszy od dużej ilości urazów aż po same wątpliwości, gdzie w ogóle można na nich jeździć.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...