Wierzbicka zmartwiła fanów swoim nowym wyglądem. Obawiają się o jej zdrowie

Aktorka serialu "Na Wspólnej" wyraźnie schudła.
Aktorka serialu "Na Wspólnej" wyraźnie schudła. Fot. Instagram/mtttttm
Marta Wierzbicka zaprezentowała się w stroju kąpielowym na swoim nowym zdjęciu na Instagramie. Bardzo szczupła figura aktorki nie przypadła jednak do gustu większości jej fanów. Ich zdaniem 28-latka wygląda niezdrowo.


Aktorka pochwaliła się fotką z długiego weekendu, który spędziła nad rzeką Narew. Na fotografii można zobaczyć, jak Wierzbicka opala się na łódce w dwuczęściowym kostiumie. Widać, że zrzuciła parę kilogramów. "Fajny długi weekend? Kto zaczyna wakajki" - napisała na Instagramie.

Obserwatorom nie spodobał się jednak obecny wygląd celebrytki – zaczęli ją nawet pytać o to, czy przypadkiem nie jest chora. "Wyglądasz jak chora. Bardzo cię lubię, ale mnie to zaniepokoiło" - skomentował jeden z użytkowników portalu.

"Przepraszam, że pytam, ale jesteś chora na coś, że tak wyglądasz?" – dodaje kolejna osoba. "Wyglądasz bardzo niezdrowo. Nie jest to naturalna szczupłość, tylko już wychudzenie. Oby nie była to jakaś choroba" - dodała jedna kobieta.

W obronie Wierzbickiej stanęła jednak część osób. "Za chuda, skóra i kości, ojej jaka chuda… Ludzie, serio? A może tak sami byście np. zjedli coś zdrowego albo poszli na rower. Może po prostu nauczcie się ogłady" – napisała instagramowa użytkowniczka.

"Wyglądasz świetnie, zawsze świetnie wyglądałaś. Bardzo mi przykro, że jest tu tyle komentarzy wytykających ci utratę wagi. Ludzie, zajmijcie się własnym życiem" – można też przeczytać pod postem gwiazdy "Na Wspólnej".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"